PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33166}
7,3 3 116
ocen
7,3 10 1 3116
Ada To nie wypada
powrót do forum filmu Ada! To nie wypada!

Niektórzy marudzą na Lodę Niemirzankę ale bez niej to nie byłoby to samo. W końcu w flmie zostaje gwiazdą operetki a głos miała bardzo operetkowy. Że nie była super pięknością? Nie każda musi być. Aktorką była bardzo dobrą a do roli dziewczyny którą roznosi "dynamit" (albo ADHD;)) nadawała się po prostu idealnie. Polecam film , trafia na półkę "Ulubione".

ocenił(a) film na 10
Retman2

Zgadzam się, to jeden z najlepszych filmów "W Starym Kinie". W pewnym sensie to jeden z moich ulubionych filmów tej epoki. Uroczy, subtelny humor (nie to co dzisiaj), ciekawe i sympatyczne postacie, a do tego wspaniała rola Lody Niemirzanki, która chyba zagrała swoją najlepszą rolę w tym filmie :) A Antoni Fertner jako jej ojciec... GENIALNY :) I jeszcze Kazimierz Krukowski rozbawiający do łez w duecie z Romualdem Gierasińskim :) Dzisiaj takich aktorów już nie ma :)

kronikarz56

Tak jest. Fertner w tym filmie już w pierwszych scenach wprowadza odpowiedni , dobry nastrój. Właśnie obejrzałem wczoraj Adę po raz kolejny . po półrocznej przerwie. Ten film ma w sobie tyle różnych smaczków że trzeba go obejrzeć z 10 razy zanim wszystkie się wyłapie. Wspaniały! :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Retman2

Cieszę się, że jest więcej fanów Starego Kina na filmwebie. Miło aż się czyta komentarze na temat tych filmów, które na pewno różnią się mocno od współczesnych filmów i współczesnym widzom mogą trącić kiczą. Ja jednak uważam Stare ino za naprawdę piękne, choć nie wszystkie pozycje fabularnie przetrwały próbę czasu. "ADA" jedna jest wyjątkiem, bo wciąż umie mnie rozbawiać i to już nigdy nie ulegnie zmianie :)

ocenił(a) film na 6
Retman2

Uważam, że P. Leokadia zagrała rewelacyjnie wcielając się w tytułową rolę.
P.s. Nie lubię pisać tudzież mówić Loda, gdyż od razu źle się to kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones