PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338018}

Adolf H. - Ja wam pokażę

Mein Führer - Die wirklich wahrste Wahrheit über Adolf Hitler
4,6 2 962
oceny
4,6 10 1 2962
Adolf H. Ja wam pokażę
powrót do forum filmu Adolf H. - Ja wam pokażę

Myślałam, że cały czas będę się śmiać, mówili, że to komedia niby, no ale jednak się przeliczyłam.

zgadnij_kto5

A znasz jakąś komedię, na której śmiałaś się bez przerwy?

ocenił(a) film na 10
show00

heh... zeby się z tego śmiać matoły trzeba snać trochę historii!! a nie się dorwie taki pierwszy lepszy jełop i mówi ze nic śmiesznego...

szpiller5

po pierwsze naucz sie pisac wielki znawco historii "snac" raczej bym powiedzial "znac" po drugie film jest zalosny nawet jak sie zna historie.. to tyle w temacie

horror_2

habermg - a Ty tez zacznij cos kojarzyc "calyczas smiac" bylo przedstawione jako metafora :) (o ile wiesz co to jest )- ale do ludzi nie powinno sie tak mowic bo widac jakie sa rezultaty.. Dziwne ze napisze ze co 5min ma sie smiac..

ocenił(a) film na 2
szpiller5

"zeby się z tego śmiać matoły trzeba snać trochę historii!!"
no ten tekst mnie powalił na ziemie! "Matoł" bardziej pasuje do Ciebie, widząc Twoją wypowiedź :D
Tak więc same "jełopy" oglądajają ten film, skoro ma taką niską średnią...

ocenił(a) film na 5
szpiller5

Się nie bój na historii to sie znam i nawet nie trochę, a mimo wszystko film nie był aż tak śmieszny. Chociaż przyznać trzeba że ubawiło mnie, gdy Hitler udawał, że wygłasza przemowę :)
Aktor grający Hitlera niezbyt do niego podobny...nie podobał mi się.

ocenił(a) film na 3
show00

Oczywiśćie!! Np.: HIBERNATUS Luis de Funnes'a !!

ocenił(a) film na 3
show00

Oczywiśćie!! Np.: HIBERNATUS Luis de Funnes'a !!

ocenił(a) film na 4
zgadnij_kto5

Zgadzam się z "zgadnij_kto5", film poprostu beznadziejny, nie dotrwałem do końca. Nie polecam!!!

ocenił(a) film na 8
zgadnij_kto5

Widocznie nie znacie się na czarnym humorze.

ocenił(a) film na 2
Ziutay

Gdzie Ty tu masz czarny humor? Jedyne co tu było dla mnie śmieszne, to wykonywanie pozdrowienia hitlerowskiego. Film jest koszmarnie spaprany, NIE POLECAM!

zgadnij_kto5

zeczywiscie nawet jesli sie zna historie hitlera ,niebyla to jakas wielka rewelacja filmowa,oczekiwalem od Helge Schneider troche wiekszej parodi,choziaz sa tam male ukryte parodie jesli sie je dostrzega,lecz i tak niezrobil ten film namnie wilkiego wrazenia daje najwyzej 4

dzifo

horror -> bez urazy ale jeśli pouczasz kogoś jak ma pisać to najpierw sam spójrz na siebie. Jesteś polakiem to pisz po polsku; używaj "ż", "ś", "ć" itp.

Panna_Freddy_K

Śmieszni ludzie z Was. Nawzajem się siebie czepiacie ..
Kogo do qrwy nędzy obchodzi pisownia ?! Raz zwróciliście uwage- starczy. Cały temat opiera sie na żałosnym "zaczynaj używać znaków ą i ę" "ale to pisze sie inaczej matole", jednym słowem gorycz.

Film dla jednych jest fajny dla drugich nie. Powymieniajcie się więc argumentami a nie nowymi zasadami ortograficznymi.

Zresztą .. komu ja to pisze.

kyanka

taka dobra parodia Hitlera hmmmmm.... a już wiem http://www.youtube.com/watch?v=ZQhTQ7GjVAY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones