PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462392}
7,4 6 155
ocen
7,4 10 1 6155
Adulthood
powrót do forum filmu Adulthood

Świetny

ocenił(a) film na 9

Film naprawdę godny uwagi nie wiem co w nim jest takiego ze ogląda sie tak przyjemnie...coś w nim jest obie części nieprzewidywalne w 1 nie zanosiło się na zabójstwo a jednak było..w drugiej natomiast oglądając yłem praktycznie pewny że sama dorwie jego brat i go zabije jednak nie:)końcówka również b.dobra film jest swieży i zastanawiam się czy właśnie dzięki tym "beznadziejnym aktorom" tak sie go dobrze nie ogląda..pomijając to że dla mnie kilku wypadło znakomicie w odegraniu roli film napewno nie dla wszystkich dla panów w garniturkach i czy gospodyń domowych itd nie polecam chyba ze ktoś ma zdolność wczuwania sie w postaci to owszem..zruzmcie że taka jest dzisiejsza młodzież i świat to nie wyssane z palca tylko autentyk dlatego ten film ma taką notę kumaty zrozumie ;)
ps:wiadomo coś moze o 3 części może ejst wszansa że się pojawi najlepiej było by gdyby akcja się toczyła w tym samym czasie co druga część a nie znów 5 lat później bo uważam że pokazywanie ich w wieku 30 lat nie wyszło by tak dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones