PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462392}
7,4 6 155
ocen
7,4 10 1 6155
Adulthood
powrót do forum filmu Adulthood

no rewelacyjny - znacie jeszcze jakies filmy tego typu??? apropo napisów PL - ja juz mam... jak nie mozecie znalesc piszcie na gg - 9036129

ocenił(a) film na 9
niedeptajtrawy

proponuje "kidulthood", ale mniemam ze juz obejrzales...fakt film tak jak napisales miazga, zgadzam sie w 100%, film nie jest przekolorowany, jest dokladnie taki jak jest w zyciu, szary i bez litosci. Rowniez czekam na podobne produkcje brytyjskiego kina. Pozdrawiam

eazy06

film bardzo dobry jednak od kidulthood nieznacznie słabszy :)

ocenił(a) film na 9
puchoo

w sumie zalezy jak kto woli i patrzy, mi osobiacie bardziej podobal sie adulthood niz kidulthood, ale tak samo jak napisales nieznacznie...pozdrawiam

eazy06

adulthood jak sama nazwa wskazuje tyczy się dorosłości i trochę mi zabrakło tej dorosłości w filmie, mogli właśnie rozwinąć jak radzi sobie Alisa co porabia, jak wygląda życie Mooney'go a przedstawili w sumie tylko życie Jay'a jako ulicznego cwaniaka i Sama. Również postać wujka Curtisa została niewykorzystana a była to jedna z lepszych postaci w obu filmach, tajemnicza, mroczna. Tak czy siak film na 9 plus doskonały soundtrack na który składa się muzyka młodych ludzi z miejskim klimatem :)

niedeptajtrawy

Dokładnie zgadzam się w stu procentach!!!Dla mnie rewelacja,film świetnie zagrany,wszystko jest w nim bardzo dobre.Cały film,mówie o dwoch czesciach jest przedstawieniem szarego i ciezkiego zycia.Daje 10/10,jesli spodobal ci sie ten film,to musisz obejrzeć film Miasto aniołów z 2paciem i Omarem Epps:) Przyłączam się równiez do prośby podania tytułów filmów o podobnej fabule.Dzieki,pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones