PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462392}
7,4 6 155
ocen
7,4 10 1 6155
Adulthood
powrót do forum filmu Adulthood

co wcale nie znaczy,że jedynka jest zła,oba filmy godne polecenia.

ocenił(a) film na 7
andorek

Tak samo uważam. Wg mnie ta część jest (zgodnie z tytułem) doroślejsza od Kidulthood. A nawaiasem mówiąć wielkie brawa dla Noel'a Clarke'a za to że stanął na wysokości zadania i nakręcił dobry film.:]

klopsick

Mi obie części podobały się tak samo. Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 7
andorek

Faktycznie lepszy od pierwszej części. Szkoda, że nie było więcej retrospekcji z więzienia. No i trochę banalna i naiwna końcówka.

ocenił(a) film na 7
andorek

Film dobry; bardzo, ale to bardzo drażnią mnie takie typowe drechy, dla których 4 metrowy chodnik jest za wąski...Od razu bejsbol na łeb, moim zdaniem. Już za sam sposób rozmowy z ludźmi należy im się rozwalony łeb; żeby tylko ktoś mnie do nich nie porównał - nigdy bym tego nie zrobił, tylko się słownie wyżywam:p...Swoją drogą, tak słabego, hmm, aktorzyny jak Moony (Robert) nie widziałem...Że-na-da.

andorek

Zgadzam się. 1 część prawie w ogóle nie przypadła do gustu. taka dziwna bez zakończenia...A ta część była bardzo ciekawa. Warto obejrzeć obydwie części!

ocenił(a) film na 7
Herku1

Mi się akurat pierwsza część nie podobała. Tutaj ciekawsza fabuła, lepsza gra aktorska i muzyka.
A końcówka, którą ktoś nazwał naiwną i banalną, mi się podobała. Szczerze mówiąc myślałem, że skończy się źle, a tu miła niespodzianka ;]

ocenił(a) film na 6
andorek

Film bardziej dojrzaly od czesci pierwszej, bardzo dobrze sie go oglada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones