PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462392}
7,4 6 155
ocen
7,4 10 1 6155
Adulthood
powrót do forum filmu Adulthood

Uważam że gra aktorska jest świetna, ale było perfidnie zboczone :/ pierwsza część tez była ale zdecydowanie mniej i fabuła była ciekawsza, a tutaj tylko jeden wątek był - wyjscie z wiezienia i zabicie . Ostatnia scena była bardzo fajna. Lecz w porownaniu do Kidulthood ta cześc wypadla niezbyt ciekawie: 6/10 dlaczego tak wysoko na moje argumenty? przedewszystkim realnie zagranie noi z ciekawym zakonczeniem. Tematyka dość ciekawa ale mogła by być jeszcze rozwinięta na inne wątki.

ocenił(a) film na 9
King14Trails

ty to jest film nisko budrzetowy nie wiem czego wymagasz jak dla mnie film bez zadenej sciemy i jest to najlepszy film roku 2009

GTplus

film nie jest nisko budżetowy, a zwłaszcza z 2009 roku.

ocenił(a) film na 10
GTplus

Budżet Adulthood to £1,000,000. To symbol funta Złoty Koralu, tak gwoli ścisłości :) Niski budżet?

King14Trails

Podpisuje się pod opinią kolegi. Jak dla mnie pierwsza część była wiele lepsza, więcej się działo i trzymało w napięciu. Natomiast druga część podobała mi się ponieważ ciekawie przedstawiono kontynuacje i dalsze losy wszystkich bohaterów no i przesłanie powinno dać niektórym mocno do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones