PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=2}

Adwokat diabła

The Devil's Advocate
7,9 440 159
ocen
7,9 10 1 440159
6,7 32
oceny krytyków
Adwokat diabła
powrót do forum filmu Adwokat diabła

Gdy Lomax i Pacino rozmawiają na dachu, a w pewnym momencie adwokat spogląda na nogi/buty adwersarza i jednocześnie jest zbliżenie kamery. Czegoś tam nie dojrzałem, co powinienem?

ocenił(a) film na 10
Didaa

tez nie wiem ale na pewno cos w tym stylu ze poznaje ludzi po butach, m.in. wsród ławników tez w którejś scenie poznał ze chyba pastuje je codziennie czy coś takiego.

ocenił(a) film na 10
astok0

Jego buty były na dość wysokim korku - skojarzyły mi się one z kopytami, tak często w ikonografii przedstawiany jest szatan.

ocenił(a) film na 10
Przemek931

w sumie tez mądrze to odnotowales, obcas byl taki jakby kopytowaty, ale jednak na pewno Lomax tego nie skojarzył a kopytem jeszcze wtedy, a tez wysoki obcas mial bo ma 170cm wzrostu chyba Pacino

użytkownik usunięty
astok0

No tak jest odnotowane tutaj, że 170 cm. Ja gdzieś czytałam, że podobno jest niższy, ale kto Go tam wie, a informacje podawać mogą różne.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8

Podobno ma teraz 166 cm wzrostu, w końcu przecież człowiek przestaje rosnąć i zaczyna się kurczyć.

http://www.celebheights.com/s/Al-Pacino-374.html

Starigniter

Vidyut Jamwal Height, Weight, Muscles and Body Building

ocenił(a) film na 9
Didaa

Mi się wydawało , że zadziwiło go jak blisko krawędzi podszedł , końcowa scena wymiata .

ocenił(a) film na 8
Michal18

Ja też od razu pomyśląłam, że chodziło o to, że Pacino w ogóle nie boi się stać na krawędzi.

ocenił(a) film na 8
Didaa

mnie się wydawało że nawiązuje do tej sceny z początku filmu (coś ok 1 min), gdzie Lomax na rozprawie też ma kowbojskie buty. Może to był sygnał, że są do siebie podobni ?

ocenił(a) film na 7
Martyna1780

faktycznie to może być wytłumaczenie, spostrzegawcza jesteś, ja tych kowbojek nie zapamiętałem,

ocenił(a) film na 7
Didaa

Heh, to śmieszne, ale ja miałem skojarzenie, że dojrzał przez spodnie zarys ogona, ale to chyba nie to.

ocenił(a) film na 9
Didaa

Ja bym powiedziała, że tam jest delikatna zabawa z tradycyjnym kopytem/gęsią nogą z baśni. Nic wprost, ale biblijna mania matki i Babilon w Nowym Jorku jakoś tam przygotowują grunt.

ocenił(a) film na 9
Didaa

Na początku zauwazył, ze jak ktoś pastuje buty to ma coś do ukrycia, to zbliżenie jest po to, żebyśmy razem z Kevinem zauważyli już na początku, że Milton też coś ukrywa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones