PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469205}

Afrykańska przygoda 3D - safari nad Okavango

African Adventure: Safari in the Okavango
6,3 83
oceny
6,3 10 1 83
Afrykańska przygoda 3D safari nad Okavango
powrót do forum filmu Afrykańska przygoda 3D - safari nad Okavango

Dziadostwo.

ocenił(a) film na 10

Nie polecam. Miał być to film o Przygodzie w Afryce, a tak naprawdę podczas filmu możemy podziwiać jak pracuje grupa filmowców. Tandeta!!
chociaż muzyka do filmu nie jest najgorsza;)

ocenił(a) film na 4
ma_X_imus16

Potwierdzam za dużo ujęć grupy przyrodników za mało natury ale scena ze słoniami i dro delty rewelacyjne.Pozatym bardzo krótki film i 21 zł za 40 min seans zdecydowanie za dużo !!

Aglonea

Ja pierdykam, muszę iość na film i to jedyny, który mam do wyboru, czytam recenzję, a tu się okazuje, że to wielkie gówno.
Przynajmniej nie będę sobie robił nadziei.

ocenił(a) film na 3
_Michal

Szkoda tylko czasu i 24zł. Naprawde porażka, a ujęć ze zwierzętami jak na lekarstwo, i ten beznadziejny lektor. Zdecydowanie odradzam, a polecam bardziej świat oceanu 3D, krótsze ale fajniejsze

arturos21

Nawet nie poszedlem, okazalo sie, ze karnety tj. vouchers nie obejmuja takiej kwoty. Smieszne, licza na to ze zarobia wiecej kazac placic 24zl zamiast wziac od kazdego 10zl. Przeciez cala rodzina moglaby sie zabrac za 10 zl. za kazdego, a tak to wszystko swiecilo pustkami. Ja bym chodzil na wszystkie filmy w 3D gdyby kosztowaly 10zl, bo to sa krotkie filmy przeciez. Normalne kreskowki 3D moga kosztowac 24zl, a nie takie filmy przyrodnicze albo dokumentalne po 50min. Mysle, ze to dla ludzi, ktorzy nie licza pieniedzy.

_Michal

produkcja takiego filmu i ekranizacja jest bardzo droga, dlatego takie ceny.

vasil_zajcev

Ja na filmu trojwymiarowe chodze w dzien Imax tak jest 17wrzesnia bilety po 9zl chociaz byly tansze kiedys.I raz na rok staram sie robic taka wyprawe .

ma_X_imus16

Witam, to dlaczego oceniłeś ten film na 10?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones