PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612342}

Agenci

2 Guns
6,7 54 352
oceny
6,7 10 1 54352
6,0 7
ocen krytyków
Agenci
powrót do forum filmu Agenci

Jak to zwykle bywa z filmem z Denzelem Washington i ten film w sumie mnie nie zawiódł. Intryga Wyjątkowa, choć troszkę mało realna, w innych filmach raczej nie spotykana, dość zawiła tak, że nie ogląda się tego filmu, tak jakby się znało co zaraz będzie i właśnie to mi się podoba. Jednak z drugiej strony nie podoba mi się iście kozackie zakończenie i to stanie tyłem do siebie, znane z takich filmów jak Desperado II czy też Godziny Szczytu.

ocenił(a) film na 9
Krychu__M

Film jest dla mnie kwintesencją kina akcji. Chcąc oglądać ten gatunek, chciałbym właśnie natrafiać na filmy tego typu. Niebanalna fabuła, zmiksowana z kilkoma zaskakującymi wątkami. Coś co bardzo lubię. Oglądając kino akcji, nie lubię gdy miesza się go z komedią. Tutaj mi to zupełnie nie przeszkadza. Inteligentny żart, wpisany w główne postacie dodaje smaku filmowi. Ogląda się go bardzo przyjemnie.

Mam również podobną słabość do filmów z Danzelem Washingtonem co ty. Okazuje się, że każdy film z tym aktorem gwarantuje sukces. Aktor dobiera tylko najlepsze scenariusze. Sam też gra znakomicie. Ma wielki talent i potrafi wcielać się w niemal wszystkie role.

ocenił(a) film na 6
prostreet94

Mówiąc szczerze Denzel Washington to już prawdziwa elita. Nie oznacza to oczywiście że nie miewa słabszych filmów, ale to tak jak z Brazylijczykami w piłce nożnej, Oni nawet jak są słabi to i tak są mocni. heheheheh.


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Krychu__M

aaaa jeszcze dodam, że moim zdaniem on nie gra, on żyje rolą.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones