PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612342}

Agenci

2 Guns
6,7 54 334
oceny
6,7 10 1 54334
6,0 6
ocen krytyków
Agenci
powrót do forum filmu Agenci

często chodzę do kina i naprawdę ten film jest jednym z lepszym jakie ostatnio widziałam, Wahlberg zdecydowanie wybiera świetne role a Denzel - nie ma o czym mówić, legenda i fenomen :) Na takie filmy warto wydać 25zł

ocenił(a) film na 7
liz_6

Ja za 16 złotych obejrzałem i jestem w sumie usatysfakcjonowany. Bez fajerwerków, ale jest zabawnie i efektownie. Od czasu "Olimpu w ogniu" na pewno najlepszy film sensacyjny, jaki wszedł do kina.

A i masę radości psują opisy i zwiastuny, które trąbią wszem i wobec o prawdziwej naturze głównych bohaterów, a w filmie to z pół godziny zajmuje, zanim do tego dotrą.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Mnie to nie przeszkadzało, zresztą zwiastunów i opisów staram się nie brać na poważnie, bo większość nie odzwierciedla filmu a jest jedynie zabiegiem marketingowym mającym na celu przyciągnąć ludzi do kin.

Olimp w ogniu mnie się średnio podobał, lubię takie filmy i kino akcji jest moim ulubionym, ale był po prostu średni, na Agentach za to bawiłam się świetnie, zresztą tak jak na Sztandze i cash'u ostatnio, notabene również z Wahlbergiem

ocenił(a) film na 7
liz_6

Nom, "Sztanga i Cash" to też był świetny film, mi ciut bardziej nawet od "Agentów" do gustu przypadł, mimo że to nie do końca (nie tylko) kino akcji, ale tak czy inaczej Wahlberg, heh który w tym filmie też jeszcze wciąż "duży" jest, naprawdę fajnie gra.

Dwaj główni bohaterowie to wielka zaleta "Agentów". Duet nieco lepszy niż chociażby ten w "Safe House".

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Tak btw to widzę tu fana nolanowskich Batmanów, moim filmem wszechczasów jest druga część więc możemy podać sobie ręcę ;)

Tak, też uważam, że dobór aktorów bardzo trafny, widać było chemię między Denzelem i Markiem, i to chyba był klucz do sukcesu :)

ocenił(a) film na 7
liz_6

Moim wszechczasów filmem jest trzecia część co prawda, ale widzę wszystkie nolanowskie Batmany na dyszkę oceniony, więc pewnie możemy nawet się lubić ;)

Nom, Mark i Denzel kluczem do sukcesu są, ale scenarzysta, mimo iż debiutant w kinie, to pomógł im w kreowaniu postaci pisząc kilka fajnych tekstów.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Trzecia część jest u mnie na drugim miejscu, ale nie aż tak daleko, by nie otrzymać 10tki, są to po prostu dwa różne filmy i tak też je oceniam :)

Oj tak, dialogi pierwsza klasa to fakt, żadnej żenady i wymuszonych tekstów, fajna sprawa:)

ocenił(a) film na 7
liz_6

obydwoma rękami się podpisuję :-)

ocenił(a) film na 9
liz_6

Nic dodać ,nic ując !!! Film wyśmienity !!!!!

ocenił(a) film na 8
liz_6

Film po prostu boski. Mark i Denzel to wręcz kosmiczne połączenie. Ubawiłem się jak nie wiem co na tym filmie. Strzelaniny, pościgi krew i morze naboi. Z taką obsadą nie mogło się nie udać :D

ocenił(a) film na 9
liz_6

A ja Polecam film "SZALENI DETEKTYWI".
Bodaj pierwszy "buddy movie" w dziejach, z życiowymi rolami Alana Arkina i Jamesa Caana to absolutny wzór dla późniejszych "48 godzin", "Gliniarza z Beverly Hills", "Zabójczej broni", "Tango i Casha", "Czerwonej gorączki", "Szklanej pułapki" etc etc.
Były już wcześniej filmy sensacyjne ("Bullitt", "Zbieg z Alcatraz", "Francuski łącznik", "Brudny Harry", "Serpico", "Syndykat zbrodni", "Wybawienie", "Nędzne psy", "Ucieczka gangstera", "Trzy dni Kondora", "Maratończyk", "Kierowca"), ale komedii sensacyjnej to chyba nigdy, a przynajmniej nie o dwójce policjantów, którzy żyją ze sobą jak pies z kotem (wybitni ALAN ARKIN i JAMES CAAN). Zachowano tu balans komedii z dramatem. Freebie i Bean sami w sobie są zabawni, ale sprawa, którą prowadzą już jest serio, powaga zostaje utrzymana do końca. Wspaniałe są ich partnerki życiowe, scenki rodzajowe pokazujące policyjną rutynę, spotkania z przełożonymi (zwłaszcza prokuratorem). No, kapitalna komedia! Pełna energii, widowiskowa, ze wspaniałymi pościgami i śtrzelaninami. Po prostu rewelacja!

https://www.youtube.com/watch?v=tWhm_wBKK-0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones