PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=951}

Agent XXL

Big Momma's House
6,5 46 072
oceny
6,5 10 1 46072
4,5 6
ocen krytyków
Agent XXL
powrót do forum filmu Agent XXL

Oglądałem go dość dawno wczoraj na chwile przerzuciłem na Polsat, chciałem dać mu drugą szanse, ale niestety Agent XXL to film z słabymi żarcikami.

ocenił(a) film na 8
polishserial

NIe zgodze się z kolegą, mi film się bardzo podobał. Fajna komedia. Aktorzy idealni do tych ról i kupa śmiechu. Na końcu szczęśliwe zakończenie :D

ocenił(a) film na 2
michal96

Ja się zgadzam z przedmówcą pierwszym film beznadziejny no może dodadkowy punkt za charakteryzacje 2/10

ocenił(a) film na 9
polishserial

Ja zgadzam się z michal91 film był bardzo śmieszny,aktorzy świetnie dopasowani,ale brakowało takiego momentu charakterystycznego jak to na komedie ; 9/10.

ocenił(a) film na 7
polishserial

czego wy byście więcej chcieli w komedii? helikopterów w ogniu? 7/10 bo jest się z czego pośmiać i całkiem ciekawy. ale nie rewelacyjny

polishserial

Film ujdzie w tłoku. Jest pare śmiesznych momentów, ale ogólnie to jest okropnie przewidywalny. Sprawe ratuje Martin Lawrence, który jest po prostu świetny w roli Big Mommy ! Wiele sie nie spodziewałem po tym filmie, więc nie jestem rozczarowany. Ot: taka zwykła amerykańska komedyjka nie wymagająca myślenia ale wmiare przyjemnie się ogląda (i ta chrakteryzacja!) Ode mnie 6/10

ocenił(a) film na 3
polishserial

Jak dla mnie, 4/10
Film faktycznie żenujący, Nie zaśmiałam się ani razu, scenariusz znałam cały od początku do końca, chociaż oglądałam film pierwszy raz. Typowy, amrykański film.

Fudi_

Zgadzam się film jest kiepski mało zabawny a Lawrence momentami wkurzający 1 i 2 wcale mnie nie rozbawiły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones