PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702809}

Agentka

Spy
7,0 113 564
oceny
7,0 10 1 113564
6,3 22
oceny krytyków
Agentka
powrót do forum filmu Agentka

Właśnie wróciłem z kina, sala była co prawda podejrzanie pusta, ale nie było osoby która by się nie śmiała. Humor różnego rodzaju od mniej wyszukanych jak wymiociny do przeróżnych parodii na pewno trafi do każdego. I do tego wszystkiego genialny Jason Statham!
Nie byłem przekonany idąc, ale nie żałuję!

ocenił(a) film na 7
Mefju41

Dla mnie film na 7+, jak ktoś chce można obejrzeć go tutaj: uvy3. pl/r/bjMagentka-2015-pl-online (po uvy3. usuń spację)

Mefju41

Poszłam, czytając tego typu opinie. Zawiodłam się. Jeżeli kogoś bawią gołe penisy, rzyganie na zakrwawione trupy i nie przeszkadzają ciągłe wulgaryzmy to może znajdzie parę momentów w których się zaśmieje. Na sali nie było mało osób, ale momenty, w których zaśmiało się jednocześnie więcej niż 3 osoby można policzyć na palcach. Może mieliśmy salę z ludźmi z wyższymi oczekiwaniami, w każdym razie oboje z mężem wyszliśmy raczej zniesmaczeni, a ja z poczuciem zmarnowanych dwóch godzin.
Humor amerykański w złym tego słowa znaczeniu.

W dodatku w naszym CC nie oznakowali limitu wieku a na sali był 10cio latek - szkoda słów.

toofka

Gołe penisy? 10/10 Buhaha :D

ocenił(a) film na 9
valonna

Ja ryłam ze śmiechu na tym filmie, Melissa świetna, Jason genialny :) Osobiście nie lubię typowo amerykańskich komedyjek przesiąkniętych nagością i seksem, ale tutaj nic takiego nie zauważyłam - GDZIE te gołe penisy? :D

ocenił(a) film na 7
valonna

No właśnie :D Niby taki "poważny" facet, a w wolnym czasie mierzy sobie kut**sa.

ocenił(a) film na 7
toofka

Przecież to film do którego podchodzi się z dużym dystansem. Oczekiwałaś poważnego filmu z Melissą, czy Rose Bryne? Proszę Cię. To komedianci i tak powinien ten film być odebrany.

Kaineko

film świetny i Jason super agent :P, Aldo haha wspaniały i cała reszta wspaniałe, miło się ogląda a końcówka haha "przecież ci się podobało" :P

ocenił(a) film na 7
isw138

Jason miał świetne dialogi i te jego wyolbrzymione do granic możliwości opowieści :) ..

ocenił(a) film na 8
isw138

Na końcówce to aż się popłakałem ze śmiechu

ocenił(a) film na 8
jarek1990

To fakt!!!!

ocenił(a) film na 8
Mefju41

film zasluguje na miano komedii,Melissa trafiona do tej roli , no ale Jason za ta swoja nadpobudliwosc i frustracja taki troche groteskowy byl swietny.

Mefju41

Komedia zdecydowanie "na siłę". Miały być śmieszne dialogi i gagi sytuacyjne, a wyszło dno i metr mułu. Jak można temu gniotowi dac ocenę powyżej 7 ? Ale jak zwykle Filmweb w tej materii nie zawodzi.
Ja zdecydowanie NIE polecam. Oczywiście to moja subiektywna ocena, nie oceniam oceniających, tylko samo "dzieło".

ocenił(a) film na 1
Fiskomp2

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 7
Mefju41

Jak dla mnie świetna rozrywka. Wymiotowanie nad trupem może nie jest czymś wyszukanym, ale w sumie pokazuje raczej wiarygodną reakcję organizmu w takiej sytuacji :)

Mefju41

Jason wygrał :D

ocenił(a) film na 9
Mefju41

Ten film jest super, a obejrzałam go tylko ze względu na Jasona. Niecodzienna rola, ale nadał się znakomicie. Strasznie zabawna komedia, pokazująca jaki dystans potrafi trzymać 'większa' kobieta do samej siebie i nie zrażać się opinią innych. Jedna z moich ulubionych komedii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones