PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3725}
7,3 289
ocen
7,3 10 1 289
Agnes Browne
powrót do forum filmu Agnes Browne

Za niska ocena

ocenił(a) film na 9

Zdecydowanie za niska ocena filmu nieporozumienie jestem facetem ale przyznam że nieźle wzruszyłem się na tym filmie super zagrana i ukazana przyjaźń między dwiema kobietami a do tego znakomite wstawki humorystyczne minimum 8 punktów polecam.

ocenił(a) film na 8
maciekpad

Oj za niska,dałam 8 bo na tyle ten film zasługuje,też i wzruszyłam się i pośmiałam,takie kino lubię.Anjelica świetna,jeszcze nie raz to oglądne,a takiej przyjażni to pozazdrościć.

użytkownik usunięty
maciekpad

W mojej skali oscyluje w granicach 7,5 :) Film rozbraja od samego początku, do tego świetna rola Anjelici Huston ( w pełni zasłużyła na otrzymaną nagrodę). Agnes Browne jest doskonałym dowodem na to, że można stworzyć przyzwoite kino bez wypacykowanych 'apolińskich' aktorów epatujących seksem. Przyznajcie sami...głowna bohaterka praktycznie cały czas biega w chuście, brązowych rajtuzach i płaszczu (który sądząc po wyglądzie już dawno stał się obiektem westchnień miejscowych moli), jej przyjaciółka i reszta straganowej ekipy reprezentuje typowo 'chopski' styl :) Francuzki amant z brzuchalem i wielką wyrwą między zębami + niewydarzone dzieciaki...a mimo to wyszło przepięknie :P
Szkoda tylko, że tak ciężko trafić na ten film w TV, czy necie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones