PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474708}

Agora

Ágora
7,1 35 356
ocen
7,1 10 1 35356
6,8 6
ocen krytyków
Agora
powrót do forum filmu Agora
ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

Nie wiem co to ma znaczyć.

bandofbrothers

Ateiści to dokończ zdanie.

ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

Ateiści to ludzie którzy nie wierzą w Boga...czy szukamy jakiś specjalnych filozoficznych uzewnętrznień?

goslawa25

Szukam prawidłowej odpowiedzi, na którą jeszcze nie otrzymałem prawidłowej odpowiedzi.

ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

Czy to ma być odpowiedź na wczesniejszy wątek "Chrześcijanie to..." ? Taki rodzaj odwetu?

Missila

Może. Czujesz się urażona?

ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

Oj czyżby fanatyczka religijna? Trochę tym pachnie w tym wątku...

goslawa25

Fanatyczka? hahaha bardzo śmieszne...Jak już coś to fanatyk, ale przykro mi to mówić, ale nim nie jestem. Nic o mnie nie wiesz. Śmieszą mnie ateuchy i tyle. Jak jeden ateuch założył temat "Chrześcijaństwo to..." to nagle banda ateuchów zebrała się w tamtym wątku i kipiała z radości, obrażała, pierwsi zaczęli tę kłótnię. Jakby się przyjrzeć bliżej na FW na takich film jak "Pasja", "Agora" i inne religijne filmy to ateuchy pierwsze prowokują, rzucają mięsem i uważają to za słuszne. Liczę w tym wątku na prawidłową odpowiedź co ludzie sądzą o ateistach. Ja mam złe zdanie i moją opinię czerpię z FW. W tym wątku nikt nie chce się udzielać zwłaszcza ateiści, o chrześcijaństwie jest mnóstwo negatywnych komentarzy właśnie od ateistów to jednak świadczy o tym, że jednak katolicy są lepiej wychowani :) Gdyby było na odwrót byłoby już ponad 100 komentarzy, a nawet nie ma 10 :) Więc wniosek jest tylko jeden i już go wyjaśniłem.

Pozdrawiam :)

bandofbrothers

Porozmawiajmy o filmach.

Przypominam że ten portal nazywa się FILMweb, nie inaczej.

I skoro jesteś taki tolerancyjny i dobrze wychowany, to czemu konsekwentnie używasz słowa "ateuchy" i obrażasz ateistów?
Kochaj bliźniego jak siebie samego.

Burton

Ja doskonale wiem, że jest to portal o filmach, ale ateuchy o tym nie wiedzą zresztą zajrzyj na filmy "Pasja" oraz rozejrzyj się jakie tematy są pod filmem "Agora" to zobaczysz, że ateuchy pierwsze prowokują, rozpoczynają kłótnie zakładając XXX niepotrzebny i niezrozumiały do portalu temat. W temacie "Chrześcijaństwo to..." napisałeś to samo co w moim temacie, a więc:

"Porozmawiajmy o filmach.

Przypominam że ten portal nazywa się FILMweb, nie inaczej."?

Dlaczego w tamtym temacie nagle wszyscy obrażają chrześcijaństwo, a tutaj nagle cisza? Otóż na FW nie wiem czy zauważyłeś większość to ateuchy, a jeśli jest ich mniejszość to więcej szczekają. Jak ktoś obraża katolików, dlaczego ja mam stać i nie reagować na tego typu zaczepki? Nie wszyscy są idealni. Ateuchy uważają się za idealnych, ale portal ten udowodnił, że się grubo mylą. Mam udawać, że deszcz pada? O nie! U mnie jest taka zasada. Jeśli ktoś daje mi szacunek ja rewanżuje się tym samym. Jak ktoś mnie obraża ja rewanżuje się tym samym. Nie mam zamiaru, aby banda ateuchów (czyt. cwaniactwo) rzucała mięsem na lewo i prawo. Śmieszy mnie to, że oni potrafią szczekać tylko przez Internet no ale w życiu osobistym to szczury kanałowe. W dzisiejszych czasach jest chyba moda na bycie ateistą i o tym jak najlepiej dosrać katolikom. Trzeba być ślepym, aby tego nie widzieć.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

I ty się nazywasz katolikiem?!Powinieneś szanować innych wybór,skoro są ateistami to ich wolna wola.My mamy za zadanie pokazywać im tego wady a nie obrażać na różne sposoby.A jeżeli się trafią tacy co nas obrażają to my nie powinniśmy im się tym odwzajemniać bo w ten sposób zniżamy się do ich poziomu.Musimy szanować innych religie i ich wybory.

Gocha9307

Ja szanowałem ich, wytykałem im błędy, tłumaczyłem im, że filmweb nie jest dobrym portalem na to, aby wygłaszać tego typu tezy, aby obrażać katolików, prosiłem ich, aby się uspokoili, ale oni ciągle prowokowali, obrażali miałem po prostu tego dosyć. Nie docierało do nich i już. Na nich nie ma lekarstwa.

ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

No cóż,bywa.Ale skoro ktoś obraża katolików to świadczy o jego ograniczeniu na inne wiary .Nie możemy dawać się prowokować.Rozumiem że broniłeś swojej racji,ale nie toleruje tego że w taki sposób.

bandofbrothers

Rozumiem, że można się zdenerwować.

Może jednak lepiej byłoby dać wszystkim "ateuchom" dobry przykład?

P.S. Sam jestem ateistą, ale zauważ że Ci nie odszczekałem. Nie wszyscy są tacy sami - ja szanuję Twój światopogląd i nie mam zamiaru Cię obrażać. Oceniam ludzi indywidualnie.

Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones