PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474708}

Agora

Ágora
7,1 35 355
ocen
7,1 10 1 35355
6,8 6
ocen krytyków
Agora
powrót do forum filmu Agora

Czy wiecie kim są chrześcijanie, że tak z nich szydzicie? Czy wiecie kim są chrześcijanie, że oskarżacie ich o mordy, kłamstwa, terror i zacofanie? Nie wiecie, różni ludzie od starożytności do teraz czasem podają się za chrześcijan albo są z nimi kojarzeni, a zwyczajnie nimi nie są. Bo kim są PRAWDZIWI CHRZEŚCIJANIE? Ci co 'nie zabijają', 'mordują bliźnich', 'nadstawiają drugi policzek i nie chowają urazy za krzywdy', ci co 'odrzucają miecz, bo kto mieczem wojuje ten od niego ginie'. Chrześcijanie to po prostu naśladowcy Jezusa Chrystusa, a kto morduję, używa siły wobec innych nie jest chrześcijaninem więc apeluję do wszystkich nie używajcie skrótów myślowych 'kościół katolicki=chrześcijaństwo', 'średniowiecze=chrześcijaństwo'. Prawdziwy chrześcijanin to ten, który nie zależnie od czasów jest za swoją wiarę, za zasady którymi się posługuję w życiu szykanowany przez władzę. Poczytajcie Biblie, ja sam czasem po nią sięgam i zmieniłem zdanie o chrześcijanach, zobaczyłem wady kościoła katolickiego, zobaczyłem prawdę ale jeszcze wiele mam do odkrycia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones