PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31434}

Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach

Police Academy 5: Assignment: Miami Beach
6,4 20 596
ocen
6,4 10 1 20596
Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach
powrót do forum filmu Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach

W tej części najbardziej brakuje mi Careya Mahoneya (ktoś wie dlaczego dalej nie grał?) i trochę
mniej, tego specyficznego głosu Zeda - Bobcata Goldthwait'a..

ocenił(a) film na 7
foley8

Przypuszczalnie aktor zrezygnował z gry w kolejnych częściach Akademii..

ocenił(a) film na 8
Heatseeker

To już wszyscy wiemy Einsteinie. Pytanie, dlaczego?

panciowojcik

Kolego jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o pieniądze

ocenił(a) film na 5
foley8

w ogóle obsada mocno okrojona, czort wie dlaczego, bo wcześniej siłą serii było dochodzenie nowych twarzy, przy czym ci którzy się sprawdzili zostawali jak chociażby Zed, tutaj mamy jedynie starą gwardię plus grubasa i choć film jest całkiem fajny to jednak zostaje po nim jakiś niedosyt, że to już jednak nie to

ocenił(a) film na 6
foley8

Co prawda trzy lata temu prosiłeś i poznałeś informację, ale może ktoś będzie szukać w przyszłości...

Gutenberg podobno zrezygnował, ponieważ zauważył spadek humoru i uznał, że Akademia się wypaliła. Nie chciał na siłę tego ciągnąć.

ocenił(a) film na 7
Amlieithydd

I to był jego błąd, uważam tę część za dużo lepszą od 3 czy 4, brak tanich tandetnych gagów jak wcześniej.

ocenił(a) film na 8
van_der

Dokładnie, ja uważam że 1 i 5 to najlepsze części z całej serji.

Amlieithydd

Tak szczerze to trudno było tego spadku humoru nie zauważyć ;) Mimo wszystko wydaje mi się, że z kompletem postaci ta część byłaby lepsza.

Amlieithydd

Steve Guttenberg zrezygnował z gry w kolejnych częściach "Akademii Policyjnej". bo... bał się zaszufladkowania w tej roli! Które i tak nastąpiło, bo później już kariery nie zrobił.

ocenił(a) film na 6
foley8

Był konflikt terminów. Guttenberg kręcił "Trzech mężczyzn i dziecko".

hazamaja

11lat temu..
Brawo hazamaja! Gratuluje zdobycia: ORDERU ZLOTEGO SZPADLA! :V

ocenił(a) film na 6
foley8

:D Jestem wzruszony! Dziękuję bardzo! :D A co jest najważniejsze dla społeczeństwa? OCZYWIŚCIE POKÓJ NA ŚWIECIE! :D:D:D

hazamaja

Dorzucam gratis Talon! - Na Ku*we i Balon..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones