PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 837
ocen
5,7 10 1 24837
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

A może serial?

ocenił(a) film na 8

Nie mam jakiś specjalnych zastrzeżeń co do obsady. Wiadomo każdy pewnie widzi inaczej bohaterów gdy czyta książkę. Byłam miło zaskoczona gdy zobaczyłam że "Akademia wampirów" doczekała się ekranizacji, jednak nie wiem czemu wydaje mi się, że lepszym pomysłem byłby serial. Wiecie każdy wątek można by było pogłębić i rozwinąć. Co wy o tym myślicie ?

Marta2855

Raczej nie do końca się z tobą zgodzę. Masz rację, że to pozwoliło by na rozwinięcie wszystkich lub przeważającej części wątków, ale myślę że takie pociachanie nie było by dobre dla całej historii... Może myślę tak tylko ja, ale raczej bym tego nie chciała oglądać jako serial...

ocenił(a) film na 6
Marta2855

Wolę film. Oby jedynka odniosła sukces, bo dzięki temu poznamy Adriana i Eddiego ; )

more_than_a_woman

Eddy jest w pierwszej części... to znaczy w książce

Dymitr_Adrian_Ozera

Tak, ale stwierdzili, że ważniejszą rolę odegrał w kolejnych częściach, a że chcieli zapewnić by film posiadał wszystkie główne wątki, musieli z czegoś zrezygnować . Najlepiej było właśnie zrezygnować z postaci Eddiego, a więc pojawi się dopiero w drugiej ;) Dlatego też liczę na sukces pierwszej części, bo jestem ciekawa kogo wybiorą do roli Eddiego i Adriana ^^

Marta2855

Nie zgadzam się :) Serial częściej "żyje własnym życiem" niż film. Obawiam się, że gdyby powstał serial , nawiązywałby do książki, podobnie jak serial "Pamiętniki wampirów" nawiązuje do książki "Pamiętniki wampirów", czyli tylko bohaterowie się zgadzają xD Tak jak lubię oglądać "Pamiętniki wampirów ", tak i pewnie "Akademię wampirów" też bym oglądała, ale nie pogodziłabym się z większymi zmianami w historii. Chyba, że zapewniliby mnie , iż większych zmian nie będzie - to wtedy nie miałabym nic przeciwko ;)

ocenił(a) film na 7
Marta2855

Super pomysł i słyszałam że reżyserka ,,pamiętniki wampirów" zastanawia się nad serialem!!!

ocenił(a) film na 2
magdalacka05

Właśnie trwa ostatni sezon, więc nic nie stoi na jej drodze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones