PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794065}

Akt zemsty

Acts of Vengeance
5,6 4 708
ocen
5,6 10 1 4708
Akt zemsty
powrót do forum filmu Akt zemsty

w scenariuszu.
1/ moment w którym Banderas wchodzi do pokoju detektywa i od razu na kompie widzi mapkę gdzie kto miał w czasie zabójstwa dyżur z gliniarzy. Naiwne.
2/ Końcowa walka - Banderas dostaje solidny wycisk i pomimo tego w końcu i tak pokonuje gliniarza - no błagam to nie wrestling.
Ogólnie dla zabicia czasu solidne 5.

ocenił(a) film na 5
tom39

Ja tam widzę o wiele więcej słabizn:
1. Banderas ma zdolności regeneracji chyba tylko nieco mniejsze niż Wolverine :-) Jego walki w klatce - dostaje straszny oklep i poza paroma siniakami nic mu nie dolega, dostaje cios nożem w udo - raz dwa jest na chodzie, dostaje postrzał po którym traci przytomność - na drugi dzień bez problemu wstaje i idzie do domu. Kiedyś miałem okazję dostać porządny oklep i przez miesiąc siedziałem na zwolnieniu, więc ciężko mi przełknąć takie bzdury.
2. W ciągu kilku miesięcy z faceta, który całe życie nie pracował fizycznie staje się twardzielem i mistrzem walki wręcz zdolnym powalić czterech uzbrojonych bandziorów.
3. Umiejętności ninja i jasnowidzenie - Banderas odjeżdża samochodem, a po chwili gdy bandyci napastują pielęgniarkę nagle wyskakuje z krzaków, Banderas w gabinecie policjanta myszkuje w komputerze - pokazane jak policjant wraca, otwiera drzwi, Banderasa nie ma :-)
Jakby się zastanowić to takich bzdur można by się doszukać więcej. Tak czy siak film oglądało się przyjemnie, dlatego ocena 5. Chętnie dałbym więcej, ale natłok idiotyzmów mi na to nie pozwala :-)

Sickman

Wszystko to racja.

ocenił(a) film na 6
CyboRKg

Bo to taka podróba The Foreigner.

Sickman

A sytuacja z kluczami? Gliniarz chowa klucze do swojego domu w kwiatkach? Serio? Kto tak robi? I to rozglądanie się czy nikt nie widzi... A schowek w szafie? Popatrzył w kilka miejsc i nagla zainteresowało go wnętrze szafy? Naiwność goni naiwność... Aha, ładna kelnerka w tej knajpie :-)

użytkownik usunięty
tom39

Sie usmialem jak wyszedl z komisariatu a obok w barze odbywaly sie nielegalne walki w klatkach hehe no ale (oprócz Urbana) policja nic o tym nie wie. Film może byc jak nie ma co ogladac ale momentami głupota poraża.

ocenił(a) film na 9

To nie jest film na 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones