PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794065}

Akt zemsty

Acts of Vengeance
5,6 4 708
ocen
5,6 10 1 4708
Akt zemsty
powrót do forum filmu Akt zemsty

Kolejny raz brak możliwości ocenienia, dla mnie 6 , miejscami ciekawy, miejscami
taki sobie , mogło być sporo lepiej, ale da się obejrzeć bez poczucia straty czasu.

ocenił(a) film na 5
M1aro

Też tak uważam, niby to samo enty raz, ale w zupełnie innej formie. Film na dobre 6/10.
PS: Ciekawe kiedy wyłączą ocenianie.

MaXXi

Też się nad tym mocno zastanawiam , co im szkodzi wrzucić film i od razu udostępnić ocenianie.
Nie musieliby się pilnować z odblokowaniem danego filmu , dla mnie to bardzo nieprzemyślane.

M1aro

Dla mnie film słaby i wtórny z idiotycznym uzasadnieniem motywów zabójstwa rodziny prawnika. Miejscami nielogiczny - np.drobna pielęgniarka "teleportująca" rannego i nieprzytomnego nieznanego faceta z pustkowia wprost na łóżko w swoim mieszkaniu. Do tego bijatyki zmontowane na przyśpieszeniu. Moja ocena 4\10 dla mało wymagających amatorów kina akcji.

mr_oziu

Bezimienny ekspercie, kolejny Tomasz Raczek urodzony bez urazy dla Tomasza, bo go uwielbiam. Nie psuj opinii filmom, które nadają się do obejrzenia, i tym którzy ogarnęli Tancerkę z Mroźnej Doliny na lapku bez pada :D

ocenił(a) film na 3
mr_oziu

Masz rację, ale ocenę i tak zawyżyłeś.

ocenił(a) film na 4
M1aro

Zmarnowany potencjał. Świetni aktorzy, a takie marne postaci. Ten pomysł z niegadaniem wypada słabo, bo wszystkie interakcje z innymi ludźmi wypadają sztucznie lub zabawnie, no i koleś mówi, że trzeba się zamknąć, a sam cały czas gada, tylko że w swojej głowie. Ta narracja naprawdę marna jest.
Realizacja też jakaś średnia. Noc w deszczu wygląda super, ale już za dnia głębia ostrości strasznie duża jest, co sprawia, że film na jeszcze bardziej niskobudżetowy wygląda.

Bo ja tak sobie porównuję z "Security", gdzie też w roli głównej był umęczony, smutny Banderas, też mały budżet, ale tam znacznie ciekawsza fabuła, ciekawszy przeciwnik, istniały postacie poboczne i całość o niebo lepiej wyglądała, bardziej pomysłowa była. Tu jest po prostu bieda, a szkoda bo niby świetny reżyser, obsada też, ale pomysł na film niedostatecznie dobry się okazał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones