PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794065}

Akt zemsty

Acts of Vengeance
5,6 4 698
ocen
5,6 10 1 4698
Akt zemsty
powrót do forum filmu Akt zemsty
Dada_Mufin

Może podzielisz się opinią? Warto oglądać?

Malkontent46

Siódemka jak dla mnie. Napisy już są. Antoś dawno nie miał tak fajnej roli.

Michu_3

Dzięki za opinię. Po Gun Shy jakoś straciłem do Antka zaufanie ;)

Malkontent46

ja daje mocna 6 , bardzo dobrze sie ogląda , choc bywaja momenty ze jest troche naciagane , polecam czarny motyl z antkiem swietny :)

Dada_Mufin

Motyla oglądałem. Pokręcony, ale dobry.

Malkontent46

jak mnie 6 :)

ocenił(a) film na 8
Malkontent46

Warto. Nie jest to wprawdzie rozwalka, gdzie zadny zemsty protagonista lata z pistoletem i kladzie trupem jednego bandyte po drugim, jak plakat moglby sugerowac. Jest to bardziej dramat z odrobina (nieprzesadzonej) akcji, gdzie glowny nacisk jest polozony na prywatnym sledztwie glownego bohatera. Fani Taken moga sie poczuc nienasyceni, chociaz film nie nuzy. Nie jest to po prostu rozwalka, tylko typowe mystery. Wspaniale cytaty Marka Aureliusza.

Dada_Mufin

ogladam,tv/movies/acts-of-vengeance/ - obejrzałam tutaj, moim zdaniem 6-7/10, dobra rola Banderasa. Jak ktoś chce obejrzeć z tego linku to musicie zamienić przecinek na kropkę przed TV w linku

ocenił(a) film na 6
Dada_Mufin

Data premiery dodana miesiąc temu i sama premiera też miesiąc na zad, a tu... chu chu chu!
Sowa chucha, a wiatr hula po pustej stronie!

No, a jest to jeszcze któreś tam w kolejce, to się opatulcie w koce i uzbrójcie w cierpliwość, bo prędko to to tu nie będzie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones