PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836127}
6,6 21
ocen
6,6 10 1 21

Aktor Pana Boga
powrót do forum filmu Aktor Pana Boga

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 8

the good, the true and the beautiful.. te trzy spotykają się i zlewają w jeden cud cudów w jednym tytułowym polskim dobru narodowym, którego ja osobiście mógłbym słuchać godzinami choćby mi czytało powszechny spis ludności..

ocenił(a) film na 8
Westernik

nadto biorąc pod uwagę świetne role wszystkich świętych w brody przyodzianych oraz w aureole to nawet mel gibson czy jim carrey się nie umywają (chociaż ten pierwszy jest naprawdę blisko).

ocenił(a) film na 8
Westernik

a zatem - bawiąc się tytułem - na starcie z protekcją dla pana franciszka u każdego świętego na zachód od tchnienia spokojnego, kiedy już mu przyjdzie z tym padołem płaczu żegnać się i ku nieskończoności wyruszać..

ocenił(a) film na 8
Westernik

po prawdzie pan franciszek po części już w tej nieskończoności bytuje, pewność z niego bije i spokój niebiański, odnosi się wrażenie, iż życia swego w doczesności nie zaczepia, jest w niej, a jakoby go w onej nie było, być może tylko przez niego przepływa..

ocenił(a) film na 8
Westernik

tymczasowo reasumując, zaiste filmowe to świętych obcowanie, do pełni szczęścia zabraknie jedynie zagubionych gdzieś w przepastnych archiwach fajtłapowatego tefałpe pozostałych sześćdziesięciu czterech minut co najmniej..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones