PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191338}

Akwamaryna

Aquamarine
5,7 19 651
ocen
5,7 10 1 19651
Akwamaryna
powrót do forum filmu Akwamaryna

Film był naprawde świetny. Uwilbiam Emme Robets która zagrała wrecz fantastycznie. Jedyne co mi nie pasowało była Sara Paxton grająca tytułowa role Aquamarine. Jak dla mnie to nie jest jakas wyjatkowo piekna tak jak syrena byc powinna. Nie pasowała mi do tej roli. a wy co uważacie?

Violet

Ja uważam że Sara Paxton zagrała w tym filmie fenomenalnie. Może do piękności nie należy, ale świetnie dopasowała sie do tej roli i cudownie ją zagrała.

Danielleweed

Wiesz ja tam nie bronie mieć swoich pogladów. Ja jakos nie trawie jej grania.

Violet

GŁUPOTY PISZESZ SARA PAXTON JEST SLICZNA.ZAZDROSCISZ JEJ I TYLE.

lilly1992

What a shame. Niestety nie ma czegos co bym mogła jej pozazdrościć.

ocenił(a) film na 8
Violet

Film jest bardzo fajny i wydaje mi sie ze dobrze donrali role chodz Sara Paxton jest mi znana bardziej ze złyh rol :P

użytkownik usunięty
Violet

Fajna jest :)

lilly1992

taaa sliczna moze na tym filmie a zobacz se w realu albo zdjecia z filmu "ostatni dom po lewej" już taka sliczna nie jest... ;] Rozwala mnie to jak ktos wyrazi swoja opinie a inny ktos zaraz pisze ze "zazdroscisz jej i tyle" bo ja napewno nie mam czego zazdroscic a mi ona sie nie podoba
;]

ocenił(a) film na 9
Violet

Sara Paxton jest śliczna i zagrała w tym filmie super idealnie sie nadawała do tej roli syrenki. Super jest ten fil !!:*

Violet

Sara pasowała do tej roli. W/g mnie te niebieskie pasemka sprawiły, że włosy były takie jakieś.. nijakie. Emma Roberts i JoJo - b.fajna gra. Film lekki, ułesejski, co mnie zdziwiło brak happy endu - co cenię w amerykańskich filmach ;)
Tylko jedno pytanie - w opisie jest napisane, że to były dwie DWUNASTOLATKI, w/g mnie na 12 -stki to one nie wyglądały, góra 15 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones