PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 294
oceny
6,9 10 1 60294
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Aladyn

ocenił(a) film na 9

Bajki bywają różne, ale ta jest wyjątkowa, bo skierowana do wszystkich, tych co marzą,kochają i są wiecznie młodzi.
Gorąco polecam :)

ocenił(a) film na 10
Artur_Polanski

Byłeś w kinie ale ci zazdroszczę ja dopiero 2 czerwca idę jeśli się uda iść do kina ostatnio kiepsko z kasą

Artur_Polanski

Zgadzam się, bardzo uroczy :) do tego ma jak najbardziej aktualne przekazy, takie jak ważne kim jest się w środku, a nie kim się jest w zależności od pieniędzy, i że żądza potęgi/władzy doprowadza do zguby.

Magnolia1993

Ja natomiast mam odczucie że kiczowaty - I mówię to jako fan baśni nie tylko z USA.

buterfly

A podzielisz się z tym, co Ci się nie podobało? :) Chętnie posłucham innej opinii od mojej.

Magnolia1993

Po pierwsze aktorstwo było w moim odczuciu sztuczne mam tu na myśli zwłaszcza Aladyna, pod drugie niestety oglądałem film z dubbingiem i ten współczesny język zwłaszcza dżina nijak mi do baśni nie pasował zresztą sama postać dżina mnie drażniła strasznie był on taki nachalny swoją obecnością ):

buterfly

Dla mnie dżin był największą zaletą tego filmu. Nie przeszkadzała mi jego żywiołość, ale pewnie dlatego że w dzieciństwie wychowałam się na "Bajer z Bel-Airu" gdzie ten aktor miał główną rolę i też był taki pełny życia :)

Magnolia1993

Akurat tego serialu nie oglądałem, natomiast po raz pierwszy miałem tego aktora w pewnym momencie dość no cóż umiar też uważam jest ważny ;)

buterfly

Serial stary, z lat '90, on sam miał wtedy 20 parę lat.

Magnolia1993

Z lat 90-tych to oglądałem Czarodziejki i Xene :)

buterfly

Też oglądałam Xenę. Do dziś jak sobie przypominam jej krzyk bojowy, to mam ciarki :D

Magnolia1993

Tak te jej już słynę ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaajjjjjjjjj ;D - Chociaż mnie bardziej fascynowała Calisto w Xenie :)

buterfly

Mnie tylko Xena :D

Magnolia1993

Poza tym ona była świetna w walkach i świetnie rzucała tym specyficznym bumerangiem z dwiema ostrzami. Ale gdybym miała dyskutować o fabule to już bym nie potrafiła, bo miałam wtedy z 6 lat i po prostu nie pamiętam :) tego "Bajera..." też oglądałam gdy byłam mała, ale potem miałam okazję zobaczyć go ponownie po latach, dlatego więcej na jego temat wiem.

Magnolia1993

Mnie fascynowała Calisto zapewne dlatego że bardziej ciekawią mnie te niejednoznaczne postacie ;) - Po za tym co pamiętam ona w walkach dorównywała Xenie :)

Artur_Polanski

I masz rację! Fajny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones