PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 355
ocen
6,9 10 1 60355
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Dużo jest tam piosenek bo Aladyna bym chętnie oglądnął jako film ale nie nawidzę musicalów? Jak ma być co 5 minut piosenka i więcej śpiewania niż normalnego filmu to trochę lipa ;(

ocenił(a) film na 7
ufo254

Jest sześć piosenek, które były w oryginale (w tym jedna to powtórzenie) + jeszcze jedno powtórzenie i nowa piosenka z jednym powtórzeniem, czyli w sumie jest dziewięć piosenek na dwie godziny filmu.

ocenił(a) film na 7
lelen_lis

1. Arabska Noc (2019) – Grzegorz Małecki (3:13)
2. O skok – Marcin Franc (2:55)
3. O skok (repryza 1) – Marcin Franc (1:00)
4. Milczeć (część 1) – Natalia Piotrowska (1:17)
5. Nie ma takich dwóch jak jeden ja – Grzegorz Małecki (2:35)
6. Książę Ali – Grzegorz Małecki (3:29)
7. Wspaniały świat – Marcin Franc & Natalia Piotrowska (2:55)
8. O skok (repryza 2) – Marcin Franc (1:06)
9. Milczeć (część 2) – Natalia Piotrowska (2:24)

ocenił(a) film na 6
lelen_lis

Dzięki za tak szczegółową odpowiedź. Hmmm więc chyba nie jest tak źle jeśli ktoś musicalów nie lubi prawda? Tym bardziej że nie są one jak widzę długie, a Arabską Noc lubię ;)

ocenił(a) film na 7
ufo254

20 minut na 128 minut filmu to piosenki.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Nie jest źle. Piosenki sa zaspiewane genialnie. Szczegolnie babka ma glos jak dzwon. Spodoba Ci sie :)

lelen_lis

Niby 9 piosenek a był to chyba pierwszy musical który musiałem przerywać aby dokończyć ):

Niestety całość mnie wymęczyła miałem wrażenie że oglądam parodie musicalu i Bollywood ):

Aktorsko na plus tylko Naomi Scott Aladyn niestety sztuczny z ciągła mino śmierdzi mi koło nosa, Will jako Dżin zaczął mnie męczyć ):

Do tej pory moje największe oczekiwanie i największy zawód jeżeli chodzi o aktorskie wersje animacji od Disneya.

ocenił(a) film na 7
ufo254

jak dla mnie niestety za dużo musicalu.. jak nie przepadasz to będzie to trochę męczące ale poza tym film wizualnie na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 10
ufo254

Ja też nienawidzę musicalowej dlatego ich nie oglądam zresztą przeważnie filmy z musicalem zwykle są produkowane w Bollywood w Indiach Aladyn to amerykański film więc się wybiorę napewno będzie więcej filmu niż piosenek w indyjskich filmach no film trwa 2 godziny to z pół filmu jak niewiecej to piosenki to jest z 20 -30 piosenek a tu jest 9 piosenek da się wytrzymać które podobno ktoś napisał trwaja 20minut na 128 minut filmu dlatego się wybiorę na ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones