PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 356
ocen
6,9 10 1 60356
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Cały film z pewnością jest warty uwagi. Dobrze dobrana obsada, świetne efekty specjalne, kosostiumy itd.... Aleeee.... mnie osobiście ogromnie zawiodła postać Jafara. Spodziewać by się można postaci która zarówno swoim wyglądem jak i zachowaniem napawa odbiorcę niepokojem. Tymczasem postać ta w porównaniu do innych czy też do swojego pierwowzoru niczym nie zaskakuje a momentami wręcz przynudza. Wyglądem (z twarzy) również nie pasuje do czarnego charakteru. Moim zdaniem Jafar jest ważną postacią w fabule i dlatego też nieco zaburza to mój odbiór całego filmu.

ocenił(a) film na 7
sheercum_hunter01

Dla mnie z twarzy to on wyglądał jak hipster, nie jak złoczyńca;)

ocenił(a) film na 8
sheercum_hunter01

No bo też filmowy "czarny charakter" to jest jedna z najtrudniejszych ról (i w sumie najbardziej niewdzięczna, w końcu wszyscy widzowie go nienawidzą :) ). Najtrudniej sprostać takiej roli i trzeba mieć niezła charyzmę aby dobrze się wcielić w antybohatera i realnie odtworzyć mieszankę złości/nienawiści i psychozy. Jak już wiemy, w Aladynie nie wyszło to najlepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones