PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 355
ocen
6,9 10 1 60355
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Świetna muzyka, dobór aktorski i klimat lekkiej disnejowskiej bajki w formie musicalu ale piosenki są bardzo fajne i nie męczą, jestem na tak oby więcej takich produkcji

austin90

Chyba naprawdę tylko ja daleki jestem o zadowolenia - Całosć niestety bardzo mnie wymęczyła, tylko wykonania Naomi Scott są na plus i tylko dla nie niej te trzy plusy który dostał u mnie film.

buterfly

mi się podobało, fajny dobór aktorów i Smith w roli Dżina trafiony - był taki jak sobie wyobrazilem kiedy dowiedzialem sie ze on będzie tam grał Dżina czyli lekko i z jajami. Fajne efekty specjalne w tej grocie i potem latanie na dywanie tez dobrze zrealizowane, fabuła może i lekko naiwna ale to w koncu Disney to ma byc dla dzieciakow, nie czepiałbym sie

austin90

Właśnie najbardziej przeszkadzał mnie aktorzy, zwłaszcza Aladyn no niestety sztuczność od niego wręcz biła ):

Smith jako Dziń się widzę starała no ale w końcu jego żarty zaczęły mnie męczyć może to też wina dubinngu ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones