PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 360
ocen
6,9 10 1 60360
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Świetny film, bardzo przyjemnie się ogląda po prostu warto się wybrać. Polecam wersję z dubbingiem (w szczególności dla dzieci) ponieważ w filmie dużo śpiewają.

ocenił(a) film na 7
Gambit171

Planuję jutro udać się na seans. Dzięki za info, chciałem wiedzieć czy to kolejny ,,dubbing" czy może wreszcie porządny dubbing, za który warto zapłacić. A jak wypada w porównaniu do wersji animowanej?

Yo_

Bardziej realnie, ale to tylko dlatego, że są aktorzy. A tak serio to dobrze wypada. Jeżeli nie jesteś typem pseudointelektualisty, który potrafi dobrze się bawić tylko na seansie z ostrym wątkiem dramatycznym, z fabułą, której nie rozumieją nawet scenarzyści to śmiało możesz wbijać na seans. Film przyjemny i luzny. Tak mi się dobrze to dzisiaj oglądało, że nawet nie wiem kiedy te 2h minęły :)

ocenił(a) film na 7
radzicool16

Czasem lubię gry i zabawy intelektualne, ale przecież ,,Aladyn" to inna liga. Przyznaję, super oglądało się! Ostatni raz tak dobrze bawiłem się na ,,Player One".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones