PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 294
oceny
6,9 10 1 60294
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

lepiej nie dało się wybrać. Będzie się działo.

paniczBartosz

Dla mnie też wręcz idealny wybór - Jestem ciekaw jak będzie wyglądał :) .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Strasznie komputerowo.

pio73

To prawda niestety efekty specjalnie jak na ten budżet uważam nie robiły wrażenia, chociażby pałac Dżasminy z zewnątrz wyglądał mocno sztucznie.

ocenił(a) film na 6
paniczBartosz

Mam nadzieję, że w kinach będzie można zobaczyć wersje bez dubbingu. Na razie dystrybutorzy skazują nas w kinach tylko na taką wersję. Polski dubbing jest świetny, ale czasami chciałoby się zobaczyć na wielkim ekranie "kreskówkę" w wersji oryginalnej.

piotrowy

Pierwszy zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=9g5knnlF7Zo
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

piotrowy

Będzie go dubbingował Adamczyk.

piotrowy

Jak narazie wszystkie filmy disneya ogladalam w kinie bez dubbingu :) wiec dobrze poszukaj;)

ocenił(a) film na 6
katesali

Przy fabularnych chyba masz rację. Jakoś miałem w głowie, że Aladyn to animacja, a te jednak są tylko w wersji dubbingowanej.

ocenił(a) film na 10
piotrowy

Jest też wersja z napisami w kinach już sprawdziłem też sprawdz w kinie Helios ja pujde na dubbing i na napisy

paniczBartosz

Will Smith nie ma w sobie tego czegoś co mają komicy. Moim zdaniem to był idealny projekt na comeback Eda Murphiego, zabawny, nieprzewidywalny, wygadany a dali Smitha, który dawno nie miał komediowej roli

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Dodam jeszcze, że Dźin Smitha ma rapować ... I to już nie jest mój Dżin i mój "Aladyn" ...

lelen_lis

Akurat o tym nie słyszałem jednak widząc ostatni zwiastun to wygląda to słabo, zwłaszcza CGI jak i również co gorsza dobór aktorów ):

ocenił(a) film na 7
buterfly

Mi tam się podoba, plenery są ładne i malownicze, aktorów ciężko jeszcze ocenić a Dżin daje radę, a i tak przez 80% czasu będzie w ludzkiej powłoce.

lelen_lis

Co do plenerów uważam trudno się wypowiedzieć, gdyż w większości to CGI i to niestety słabe ):

Co do aktorów to niesyty mam wrażenie że Aladyn aktorsko jest niestety sztywny=drewniany, a sama Jaśmina powinna mieć jednak ciemniejszą karnacje :)

Zgodzę się zatem z Dżinem tylko znowu, przeszkadzam mi to jak on wygląda ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Spostrzegłem, że każde zdanie kończysz emotką, czy to na forum, czy pod newsami. Trochę to według mnie męczące przy odbiorze. Tak tylko wyrażam swoją opinię na ten temat.

W takim razie sorki jeżeli to cie męczy, nie wróciłem na to też uwagi więc dzięki że mi o tym mówisz.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

To zrób lepszego haha

paniczBartosz

Widziałem zwiastun. Will Smith jako Dzin to koszmar, ostatni gwóźdz do jego upadającej kariery.

użytkownik usunięty
zarptak

Bo ja wiem, czy upadającej? Wciąż występuje w wielu filmach, grając role na pierwszym planie, a ostatnio zrobił nawet krok ku reaktywacji kariery muzycznej (udział w hicie "Live it up" z okazji zeszłorocznych mistrzostw).

Tak wciąż gra w filmach i zgarnia gwiazdorskie gaże ale wszystkie jego ostatnie filmy to kompletny syf. SS, Tysiąc lat po ziemi, Aladyn, Bright. Ostatni jego pozytywnie odebrany film to "Jestem Legendą" z ....2007 roku. Will Smith jest więc na bardzo dobrej drodze żeby spieprzyć sobie karierę jak Eddie Murphy czy Nicolas Cage.

ocenił(a) film na 8
zarptak

Siedem dusz - 2008
Hancock - 2008
Faceci w czerni 3 - 2012
Focus - 2015
Wstrząs - 2015
Faktycznie, jego kariera skończyła się w 2007...

ocenił(a) film na 8
zarptak

Jeszcze "Ukryte piękno" - 2016. Coraz gorzej...

ocenił(a) film na 6
paniczBartosz

real talk

paniczBartosz

Nie będzie się działo. Pomijając fakt, że wygląda jak pociągnięty olejną to nie pasuje do tej roli. Po zapowiedziach widzę, że rzuca tekstami z Bronxu. Celnie ktoś to podsumował: Will nie wygląda jak Dżin, to Dżin wygląda jak Will Smith. Lubię go jako aktora, ale obsadzenie go w tej roli to błąd.

ocenił(a) film na 8
paniczBartosz

Dobrze że dżin nie jest czarny tylko wspiera mniejszości takie jak smerfy

ocenił(a) film na 4
Gambit171

haha

Gambit171

Dobre :D

paniczBartosz

Tego aktora mile kojarzę z serialu "Bajer z Bel-Airu", z filmów jak "Dzień Niepodległości", "Bardzo Dziki Zachód", "Ja, robot" ze względu na pewien luz jaki ma w sobie, ale bez ciągłego wygłupiania się i dlatego wydaje mi się, że będzie pasował do tej roli.

ocenił(a) film na 6
Magnolia1993

no wlasnie - ma odpowiedni luz do tej roli. Kwestia co z nim zrobia, jak go ucharakteryzuja, jakie beda dialogi itp itd. Ale caly czas upieram sie, ze lepszego do tej roli nie mogli znalezc. No ale, jak widzisz, opinie sa podzielone.

ocenił(a) film na 8
paniczBartosz

z córą czekamy z niecierpliwością :) kocha Alladyna!

ocenił(a) film na 6
paniczBartosz

Masz na myśli że czarnoskóry pasuje do roli niewolnika spełniającego zachcianki swojego pana? xD

ocenił(a) film na 6
JustynOryg

na takiego akurat Will nie pasuje :) tzn do roli takiego niewolnika.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 9
paniczBartosz

No i się działo. Świetna rola :)

ocenił(a) film na 10
patrykzowi

Zgadzam sie, genialny jest w tej roli. :)

ocenił(a) film na 7
davis2008

Ogólnie, Smith mi się podobał ale drażżniła mnie Jego niebieska forma + to, co się stało z Jego postacią pod koniec filmu ... Nie chcę spoilerować ale animacja lepiej to rozwiązała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones