PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790398}

Aladyn

Aladdin
6,9 60 360
ocen
6,9 10 1 60360
5,5 24
oceny krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Super Musical i o dziwo pięknie ukazany świat Will Smith rewelacja no i znajduje miłość, Jasmine to taka konkretna postać jednak romantyczna, Sułtan i Abu jak z kreskówki aż miło. Jafar to zło wcielone i widać to przez pół filmu jest to bardziej wydarte niż w filmem animowanym. Brawo.

do minusów będzie krótko ale jedna rzecz mnie dosłownie zabiła.

Yago papuga która była konkretną postacią w trylogii Alladyna i w serialu , a tu zwykły papug który mam wrażenie jest papugą jest bo jest ale po co i gdzie to nie wiadomo i nie gada nie ma tego sprytu, tzn gada ale z tego co zasłyszałem powtarza to co powie Jafar.

Pięknie pokazane zniszczenia Agrabahu tyle że brak mi tu Jasmine zamkniętej w klepsydrze ale to mały niuans. Bardzo mi sie spodobało że Dżinn jest świetny ale żal mi było że został człowiekiem ok ma ukochaną i to jest super ale hmm... może ona powinna chcieć Dzinni i podróżować z Dżinnem .

filmmaniak_3

Niezbyt uważnie oglądałeś. Yago nie tylko powtarzał po Dżafarze, ale również sam mówił. Jak choćby wtedy, gdy komentował niezbyt rozsądne słowa faceta, który szukał dla Dżafara tego ludzkiego klejnotu, czy wtedy, gdy doniósł, że w pałacu jest złodziej. Była również sugestia, że to Yago doniósł Dżafarowi, że książę Ali to Aladyn.
Wątek miłosny Dżina był super. Za to razi sułtan Dżasmina. Chyba najgorszy wątek w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones