PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563303}
6,8 11 588
ocen
6,8 10 1 11588
6,7 6
ocen krytyków
Albert Nobbs
powrót do forum filmu Albert Nobbs

9/10

ocenił(a) film na 9

Po obejrzeniu tego filmu jestem juz na 100% pewna ze OSCARY to totalna żenująca ściema...przecież to Close powinna dostac Oscara..Rola Meryl Streep w Żelaznej Damie wypadła zbyt bladziutko na tle Close...Glenn stworzyła te role od samego początku. Majstersztyk. A Streep kopiowała byłą premier co taka naprawde dla aktorki takiego formatu nie było zbyt trudne
film rewelacyjny polecam

ocenił(a) film na 8
WALTER_MELON_MATI

Podpisuje się pod tą wypowiedzią. Close Genialna w tej roli !!!

ocenił(a) film na 8
76rookie

Ooo tak, genialna

ocenił(a) film na 8
WALTER_MELON_MATI

Zgadzam sie calkowicie.

ocenił(a) film na 9
WALTER_MELON_MATI

Też się zgadzam. Uwielbiam Meryl i jej grę aktorską, ale według mnie Żelazna Dama była zbyt nudna i "nieoscarowa". Dla Meryl zagranie takiej postaci było łatwizną, a Glenn wypadła o niebo lepiej. Była naprawdę genialna.

ocenił(a) film na 8
WALTER_MELON_MATI

Od przepiękniej Markizy De Merteuil do Alberta Nobbsa! Rewelacyjna aktorka!

ocenił(a) film na 9
WALTER_MELON_MATI

Zgadzam się, hipnotyzująca Glenn, rewelacyjny, klimatyczny film, polecam!

ocenił(a) film na 4
WALTER_MELON_MATI

Zgadzam się tylko ze stwierdzeniem, że Oscary to jedna wielka bujda i ściema. Ale ten film też na nie nie zasługuje.

ocenił(a) film na 9
berni_

Przejmujący film o pogoni za marzeniami i miłością w realiach XIX wiecznej Irlandii, przemawiający i obrazem i klimatem,to wszystko nienachalnie opowiedziane, już samo to stawia ten film na górnej półce, a przecież pozostaje jeszcze do podkreślenia gra Glenn Close (wybitna!). Nie można też pominąć świetnej gry pozostałych pań, film ze wszech miar godny polecenia.

ocenił(a) film na 4
Shedragon

O gustach się nie dyskutuje..

ocenił(a) film na 9
berni_

O gustach nie, ale o faktach można zawsze:)

ocenił(a) film na 4
Shedragon

A fakty są takie, że są różne gusta.. ;))

berni_

Szach mat ^^

ocenił(a) film na 6
WALTER_MELON_MATI

To chyba najdziwniejszy film jaki oglądałam, ale uważam, że właśnie ta niesztampowa fabuła to jego największy plus.

ocenił(a) film na 8
WALTER_MELON_MATI

Racja, racja.. ale czy naprawdę w dzisiejszych czasach warto przejmować się tą najbardziej skomercjalizowaną nagrodą filmową?? Tak jak nie warto brać sobie do serca oceny użytkowników Filmwebu, średnia 6,8... Ale w sumie takie pozytywne zaskoczenia w czasie seansu są przyjemniejsze niż zbyt duże, niespełnione oczekiwania..

ocenił(a) film na 8
WALTER_MELON_MATI

Zgadzam się. Rola Glenn REWELACYJNA!

ocenił(a) film na 7
WALTER_MELON_MATI

A ja się absolutnie nie zgodzę. Bardzo lubię Close, uważam, że powinna mieć już dwa Oscary na koncie, ale w tym filmie mnie nie przekonała. Być może nie było do czego... Za to bardzo mi się McTeer spodobała.

ocenił(a) film na 9
WALTER_MELON_MATI

Glenn już powinna mieć 3 oscary za ten film " fatalne zauroczenie " no i " niebezpieczne związki " . Farsą jest że carycy kina została tak oszukana . Co do Meryl to w " żelaznej damie " jak dla mnie stworzyła groteskowy obraz Margaret a nie biograficzny i dla mnie żadne nagrody jej sie nie należały a już na pewno nie oscar ( chyba że za całokształ )

ocenił(a) film na 9
WALTER_MELON_MATI

Rola M . Streep w ogole nie podlegala pod jakiekolwiek nagrody w tym roku a sam film " Z . D " byl do d..y . Ogladamy w nim obraz zdemencialej staruszki a nie zelaznej damy . Co wiecej , sceny w ktorych grala z . d wypadly groteskowo . Ja rozumiem oscara dla H. Miren czy Colina Firtha ale kuzwa nie dla M . S za zagranie Brytyjki . Glenn i Viola zostaly wyrolowane bez mydla . Szczegolnie Glenn ktorej rola byla dopracowana do maximum .

ocenił(a) film na 9
WALTER_MELON_MATI

W pełni się zgadzam. A dostała Meryl za grę nie żelaznej damy tylko zdemenciałen staruszki w sposob groteskowy. A u Glenn wszystko było dopracoeane do maximum. Znkwu została wyrolowana przez akademię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones