PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34959}

Ale jazda!

Interstate 60: Episodes of the Road
7,4 15 995
ocen
7,4 10 1 15995
6,7 3
oceny krytyków
Ale jazda
powrót do forum filmu Ale jazda!

jest to beznadziejny film, polecili mi go znajomi myslalem ze maj lepszy gust
rozmawialismy juz na temat filmow i bylo ok ale ten tytul to porazka
mam ten film na dvd chyba go wyrzuce szkoda miejsca na takie badziewie

Marek_32

zamiast wyrzucać możesz oddać mi :] dla mnie film bajeczny :)

Marek_32

nie rozumiem dlaczego masz takie zle nastawienie do tego filmu. to, ze Ci sie nie podobal, nie znaczy ze powinienes go odradzic kazdemu, bo wielu osobom akurat sie podobal. ja osobiscie obejrzalem go do konca (conajmniej 3 razy) i nie zaluje ze "stracilem czas na ten beznadziejny film"

Marek_32

A co to? Jakaś kampania "antymarketingowa". Po pierwsze nie krzycz. Jeśli film Ci się nie podobał to zachowaj to dla siebie. A skąd możesz wiedzieć, że jak to obejrze to stracę czas? Co Ty jakiś jasnowidz jesteś? Zrobiłem Ci na złość i obejrzałem ten film (Specjalnie dla Ciebie). Uważam, że jest "Arcydziełem!". Jeśli nazwałeś ten film badziewiem...to twoja sprawa. Ja bym tak nazwał kogoś innego....(no, właśnie dobrze "myślisz"). Co do wyrzucania tego filmu, to uszanuj czyjąś pracę. Ktoś się wiele miesięcy starał, abyś mógł w tej chwili obejrzeć ten "badziew". Jesli tak bardzo chceż go wyrzucić daj go Mi. Najwyżej będe miał 2 te same. A skoro naprawdę jest tak beznadziejny, to może powiesz co się tak w nim ci nie podoba, co? Każdy może napisać coś takiego jak ty. Jak pragniesz być krytykiem filmowym to mów o konkretach , a nie tu jakieś rzucony na wiatr przymiotnik. ktoś kiedyś powiedział, żeby nie kłucić się z głupszym bo wtedy możesz się nim stać. Tak więc kończe już tą zawziętą dyskusję. Swoją drogą chętnie bym usłyszał jakie filmy są godne Twojej czcigidnej osoby. Pa.

Stasiu

Ahh, jak miło, że troszczysz się o nasz cenny czas :D :/

ocenił(a) film na 10
__________

hmmm... jak się filmu nie rozumie, to faktycznie szkoda czasu...

KriegaN

ten film ma znacznie glebsze przeslanie, niz niektorzy ludzie potrafia to ogarnac. Szkoda, ze ich mysli nie sa
az tak glebokie ;-)

Lady_I__Black

Nawet kilka glebszych znaczen.
Jednym z nich np. jest - Uwazaj czego pragniesz, marzenia sie spelniaja.
Najleprzym przykladem z filmu bylby epizod z Michael J. Foxem ;]
Film jest tez trafnym pastizem naszej rzeczywistosci.
Miasto z zalegalizowamym narkotykiem, miasto prawnikow, muzeum falszywej sztuki - czy to nie jest znajome ?
Zdecydowanie polecam.

użytkownik usunięty
Marek_32

dla mnie to jeden z lepszych filmów jakie widziałem i odradzam innym czytanie Twojej opini bo jak sobie ja wezma do serca to straca możliwość obejrzenia super filmu :)

ocenił(a) film na 8

A ja bym chętnie obejrzała, ale akurat we wtorek jade na biwak. Nie na to jak pech.

Marek_32

szkoda na ciebie czasu, włącz sobie rumuńskie filmy psychologiczne z czasów komuny pewnie będziesz zachwycony:P

ocenił(a) film na 10
Marek_32

albo to prowokacja albo jestes prostakiem, czyt. czlowiekiem poprzedniej ery, powoli homo sapiens ewoluuje - niestety ty nie :/
pzdr

ocenił(a) film na 6
Marek_32

w filmie jest zawartych kilka zajebiście ważnych myśli.. otoczka filmu jest kiczowa i zbyt młodzieżowa, ale idea godna i najwidoczniej jej nie pojąłeś.. przykro mi, ty pewnie poprosił byś O.W. Granda o pieniądze, suki, albo mózg..

Uziel

Jeśli jeszcze nie wyrzuciłeś/oddałeś tego filmu to ja chętnie wezmę :D, zwłaszcza że nie obejrzałem początku z M.J. Fox'em (widziałem jak wpadł pod ciężarówkę, ale jak do tego doszło?, czyli czego sobie życzył?).
A film jak dla mnie b.dobry.
Pozdrawiam filmo-maniaków.

ocenił(a) film na 8
Uziel

Dokładnie, film - jak na "młodzieżówke" jest bardzo dobry. Jest coprawda kilka ogranych standardów, jednak całokształt i przekaz - cholernie pozytywnie nastraja i niejednemu da do myślenia.
Jeśli komuś się niepodobał - trudno, jego problem. Mimo wszystko wkurza mnie taki mesjanizm typu "NIE OGLADAJCIE GO PROSZE WAS STRACICIE TYLKO CZAS" - ehhh litości. Mogę się założyć że film ten będzie jednym z ważniejszych (i bardziej wartościowych) dla młodych osób, które jeszcze się nie zapoznały z tzw. "ambitnym" kinem - łatwo się ogląda, trzyma klimat, dobrze zagrane no i ma to Coś (tzn. głębszy sens). pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones