PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34959}

Ale jazda!

Interstate 60: Episodes of the Road
7,4 15 995
ocen
7,4 10 1 15995
6,7 3
oceny krytyków
Ale jazda
powrót do forum filmu Ale jazda!

Witam. Jestem świeżo po seansie, oglądałem ten film jakieś 2-3 lata temu [szczerze nie
pamiętam] i utkwił mi w pamięci, ale jedynie co dobrze pamiętałem to motyw z "euforią".
Dziś znalazłem tytuł i zabrałem się za seans. Ale do rzeczy: film mnie zachwycił,
niesamowite przeslanie, czasami banalny, czasami satyrystyczny, do tego taki nie
realistyczny w realizmie... :) Wspaniały zaskakujący scenariusz, motyw z kobietą pragnącą
tego "najlepszego" orgazmu zwalił mnie z nóg, a miasto z legalnym narkotykiem nie tylko
mnie powaliło, ale i nie dało wstać! Każda oddzielna przygoda, niosła za sobą mocne
przesłanie, jednocześnie będąc tak banalną... Reasumując, moim zdaniem film genialny,
9/10 i do ulubionych :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
zuckovsky123

haha, nie wierzę w to co czytam. dokładnie identyczna historia - oglądałem dawno i dziś ponownie - i oglądając go dziś, nie miałem pojęcia, że widziałem ten film wcześniej. Dopiero, gdy wjechali do miasteczka z euforią zacząłem kojarzyć. Super przygodówka. Czytając twój post, czuję się jakbym sam go napisał i tak jak Ty uwielbiam Lśnienie i Doktorka Strangelove : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones