PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34959}

Ale jazda!

Interstate 60: Episodes of the Road
7,4 15 995
ocen
7,4 10 1 15995
6,7 3
oceny krytyków
Ale jazda
powrót do forum filmu Ale jazda!

Przed chwilą skończyłam oglądać i … uważam, że film jest świetny! Bardzo dobrze się ogląda, jest pełen niespodzianek, zaskakuje, śmieszy. Dał mi dużo do myślenia, choć pewnie zaraz jakaś mądrala podsumuje mnie, że w takim razie płytka ze mnie osoba ;) . Brakowało mi już od jakiegoś czasu tego typu filmu. Jest trochę romantyczny, trochę szalony, troche filozoficzny ale ogólnie pełen pozytywnych emocji :D Polecam, polecam, polecam! Obejrzyjcie – na moją odpowiedzialność… ;odpowiedzialność

PS Gary Dolman jest prawdziwą duszą tego filmu :) Jak on się fajnie śmieje…:))))

ocenił(a) film na 9
harfia

Przed chwilą skończyłem oglądac ten film i podzielam Twoją opinię. Cóż jeśli mamy być przez to płytcy to bądźmy:) Oldman ... Lloyd... J.Foxa za mało .hehe no i panna Amy Smart robi wrażenie. Jak na moj gust to 10 dla filmu:)

harfia

Przed chwilą skończyłam oglądać i... uważam ze film był... nieunikniony. Przynajmniej dla mnie. "Dużo odpowiedzi, wszystkie sensowne" wlączam do galerii ulubionych cytatów. Pare miesięcy temu uznałąbym prawdopodobnie, ze jesteś płytką osobą, ale.. wszystko zależy od punktu patrzenia. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 10
harfia

Przed chwilą skończyłam oglądać i.... jestem podobnego zdania. Świetny film, łączy mnóstwo wątków nie robiąc przy tym wrażenia chaosu. Jak dla mnie najlepsze było miasto prawników:) Trochę mimo wszystko szkoda, że dość mało jest tego typu filmów... Polecam i pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones