PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34959}

Ale jazda!

Interstate 60: Episodes of the Road
7,4 15 995
ocen
7,4 10 1 15995
6,7 3
oceny krytyków
Ale jazda
powrót do forum filmu Ale jazda!

Najbardziej rozbawił mnie tekst w końcówce (oczywiście to nie dosłowny cytat tylko głowny sens): "Jest w tym dusza i pasja. Może namalujesz całą serię moteli i stacji benzynowych...?" To jest dla mnie najlepsze podsumowanie tego filmu.
Nie można pominąć jego niewątpliwych plusów - bardzo pomysłowy scenariusz, różne dziwne miasta etc., przeniesienie bajki w czasy współczesne, życiowa rola M.J. Foxa.
No i piękne przesłanie!!! Podążaj za marzeniami (bez złośliwości - bardzo ok). Jednak jego przedstawienie to po prostu jedna wielka MEGA-ŁOPATOLOGIA. W ten sposób można przemawiać do amerykańskich nastolatków - narkotyki, używki-fe, zawsze mów prawdę i to co myślisz, sex-fe (oczywiście z "wyczynowcami"). Sory, ale dla mnie to za duża dawka, z trudem wytrzymałem do końca (oczywiście z góry było wiadomo, że czeka nas mega-happy end - no w końcu to bajka!) Ktoś tam niżej napisał, że film jest może trochę za bardzo młodzieżowy - ale on właśnie JEST młodzieżowy! Niestety. A mogło wyjść coś naprawdę lepszego bo pomysłów nie brakowało...
Aha, film ten był dziś w telewizji - oglądałem go parę ładnych lat temu i jedyne co zapamiętałem z tamtego "seansu" to scena z rowerem na początku filmu - mam nadzieję że teraz go zapamiętam żeby nie tracić czasu trzeci raz (choć właściwie nie dziwię się że wyleciał z pamięci, w końcu to bardzo przeciętny film...)
Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, w której, mam głębokoą nadzieję, nie jestem odosobniony.
Pozdrawiam fanów "Ale jazdy!" ( pozdrawiam również tłumaczy tytułów, cudnie to wyszło) i życzę obejrzenia wielu, przynajmniej równie udanych produkcji.

_B_a_r_t_

Z jednej strony twierdzisz, że straciłeś czas oglądając ten film z drugiej życzysz wielu równie udanych produkcji. Rozumiem, że to ironia i nie cierpisz na rozdwojenie jaźni:)Uważam, że rzeczywiście był dosyć naiwny, ale z drugiej strony w tym całym zakłamaniu przesłanie mów zawsze prawdę jest dosyć miłym acz nierealnym pomysłem. Mnie osobiście najbardziej rozbawiła scena z przenoszeniem obrazów i komentarzami wygłaszanymi przez "znawców". Film wart obejrzenia, trudno nazwać go wybitnym, ale nie uważam żabym zmarnowała na nim czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones