PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34959}

Ale jazda!

Interstate 60: Episodes of the Road
7,4 15 995
ocen
7,4 10 1 15995
6,7 3
oceny krytyków
Ale jazda
powrót do forum filmu Ale jazda!

'A to Polska właśnie.' Trzeba się przyzwyczaić albo oglądać po angielsku. :]

Tirrathee

Moim skromnym zdaniem adekwatne do filmu. Przed obejrzeniem, na podstawie opisu filmu stwierdziłem, że tylko największy kretyn może tak ten tytuł przetłumaczyć, ale po obejrzeniu filmu, mogę stwierdzić, że faktycznie "ale jazda"... 4/10, zupełnie innego filmu się spodziewałem, a "film" swoją beznadziejnością przypomina mi nie mniej idiotyczną "Szkołę uwodzenia". Oba filmy nadają się co najwyżej na strych, a co najniżej do piwnicy światowej kinematografii.

ocenił(a) film na 10
my_szor

lol porównywać międzystanową do szkoły uwodzenia dobre(ironia)
"60" nie żeruje na instynktach widza pokazując jak American Pie, czy wspomniana szkoła uwodzenia tylko nagość i głupawy humor zamiast tego znajdziemy tu gagi na poziomie sceny w mieście prawników i na sali rozpraw w barze z człowiekiem o gigantycznym żołądku pokonywanie "60" i rozmowy miedzy Neale'm a O.W grantem , fenomenalny Christopher Lloyd w roli Ray'a i Gary Oldman oni nie występują w głupich komediach.

deadpool260388

Nie porównuję fabuły ALE JAZDY do Szkoły uwodzenia, tylko wykonanie, bo film to nie tylko fabuła, a wykonanie było beznadziejne. Aktor wcielający się w rolę głównego bohatera ni w ząb mi nie pasował, a to, że Gary Oldman grał w tym akurat filmie nic nie znaczy, każdemu może zdarzyć się w karierze ten gorszy film. "Interstate 60" jako film-z-morałem mnie nie przekonał. Napiszę, że są lepsze o podobnej tematyce, ale nie pytaj mnie o tytuły, bo Ci nie wymienię (no, chyba że porządnie się zastanowi i przeglądnę filmy, które obejrzałem).
Po prostu Ale jazda! mi się nie spodobała. Kiepskość.

użytkownik usunięty
my_szor

DOkŁADNIE mnie też wkurzaja z tymi tłumaczeniami jedne z lepszych to:


Demon:historia prawdziwa a oryginalnie An american haunting

ocenił(a) film na 9

tytuł odstrasza. od razu na myśl przychodzi głupia komedia o amerykańskiej młodzieży, ale na szczęście film dobry i warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones