PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850258}

Ale miazga!

Bloody Hell
6,1 985
ocen
6,1 10 1 985
5,3 3
oceny krytyków
Ale miazga
powrót do forum filmu Ale miazga!

i lubisz klimaty krwawych czarnych komedii z małą domieszką horroru, to koniecznie to obejrzyj, bo jest to perełka w swoim rodzaju

LeGiOnIsTa1998

I takie komentarze lubię. A nie mieszanie filmu z błotem bo się komuś nie podoba ponieważ ogląda gatunek, który w sumie nie jest dla niego. Ludzie zapominają o kinie gatunkowym.
Po samych plakatach widać czego można się spodziewać ;)

ocenił(a) film na 7
LeGiOnIsTa1998

A jakieś inne podobne tutyłu do polecenia?

ocenił(a) film na 7
Nnikolas789

z podobnie zakręconych to polecam np. Vicious Fun (2021) :)

ocenił(a) film na 7
miko1980

Vicious - dobry :) Z czarnych komedii polecam:

Trup w każdej szafie
Liza, lisia wróżka
;Dzień bestii
;Aż po grób
;CzwartekIchi zabójca
Zabawa w pochowanego, ]
Pewien dżentelmen
;Porąban
;Prima aprilis

ocenił(a) film na 7
So_What22

Strasznie szczęśliwi.
 Fresh.
Gorzej być nie może,
Elvis i Anabelle
 Niebiańska zmiana,
Jedenasta czternaście,
To Die For z 2017
i W Chinach jedzą psy.
Mam jeszcze sporo propozycji - jak będzie odzew to podam kolejne.

So_What22

Ja w sprawie odzewu

ocenił(a) film na 7
madzia1502

serdecznie witam! Skoro już lista powyżej się wyczerpała dorzucę kilka bardzo czarnych komedii : The Legend of Barney Thomson , Mokra robota, Film, w którym gram, Porąbani ,Kamienica w Madrycie ,W czym mamy problem? ,ze śmiercią jej do twarzy, Płytki grób, Sok z żuka , Dead End , Cztery pokoje, Dzikie historie ,   Delicatessen,  Dzień bestii , czwartek, poważny człowiek  oraz odjechany mocno film -  Ichi zabójca W spisie są 2 filmy, któ;re poza czarna komedią jest są też 1.fantasy 2. horror Także proszę o uzupełnienie listy jeśli masz coś czego na niej nie ma. Liczę na odzew :) Pozdr

ocenił(a) film na 7
So_What22

A ja szukam filmu też w takiej konwencji,,,złodziej chodzi po chałupach, USA, Hollywood, zakrada się do jednego z domów, a tam właściciel okazuje się morderca...I zaczyna się akcją...ktoś widział,ktoś wie jaki tytul? Było śmiesznie,była jatka :) pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 6
lukisz7

Villains z 2019

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones