PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230040}
5,8 16 460
ocen
5,8 10 1 16460
Alex Rider: Misja Stormbreaker
powrót do forum filmu Alex Rider: Misja Stormbreaker

Byłam w kinie w niedziele. Film przyjęłam z naprawde miłym zaskoczeniem. Nie sądziłam, że aż tak mi się spodoba. Jest naprawdę świetny. Obsada :P, fabuła, efekty. Rewelacja. Wszystkich, którzy jeszcze nie obejrzeli serdecznie zapraszam.
PS. Jak myślicie. W Empiku znalazłabym książki z serii Alex Rider??

polishia

Oczywiście, Alex jest w każdym Empiku!! A teraz jazda po książkę!!:P

ocenił(a) film na 7
Luelle

Niech mmnie kroś uszczypnie ludzie zaczynają pytać o książki w kraju gdzie raptem dwa miesiące wstecz nikt nie cieszył się z premiery AR 3
No lepiej być nie może
Ale czy ten kraj to jeszcze Polska?

ocenił(a) film na 10
Luelle

Cierszę się żę mamy tu nowego fana :D :)))) Oczywiście jak wspominała Luelle można go nabyć w Empiku :) Pozdrawiam i życzę miłej lektury! :))

huronkowa

borewicz, też to zauważyłam... Teraz wszyscy kochają Alexa! A wcześniej gdy mówiłam: Alex to, Alex tamto, to ludzie do mnie: A kto to jest Alex?
A teraz każda napotkana osoba na ulicy dopowiada mi to

ocenił(a) film na 3
Luelle

Po prostu ludzie nie mieli skąd go poznać... Książka nie była zbyt znana, większość nie odrzucała jej bo im się nie podobała, ale dlatego, że nikt jej nie znał. Zwykle po wyjściu filmu książki są bardziej osławione. Podobnie było np. z "Opowieściami z Narnii".
A ja znałam Alexa już wcześniej, choć nigdy nie byłam jakąś wielką fanką i nadal nie jestem (może Alex Pettyfer jeszcze trochę podniósł moje mniemanie o całej serii - wiem, że to tylko aktor, ale mimo wszystko), choć podobał mi się.

Midnight_6

i właśnie ubolewam na tym. książki, które często są beznadziejne (np, pamiętnik księżniczki) mają wielką kampanię reklamową, a jakieś bardziej wartościowe to nie!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones