PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 077
ocen
7,1 10 1 23077
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

Nuda

ocenił(a) film na 3

Kolejne rozczarowanie ze strony Manna. Mdły, nijaki film o interesującej postaci. Albo po prostu
kolejny gniot z Willem Smithem, który zbiera zbyt wysokie oceny na tej stronie. Na czym polega urok
tego (co najwyżej) przeciętnego aktora?

ocenił(a) film na 3
feuerbach

Niestety mam taką samą ocenę. Will jest fajnym aktorem ale komediowym. Film był naprawdę nudny i ciężki. Nie wiem po co był motyw tych FBI, podsłuchów bo nie skumałem o co chodzi. Fajna historia ale baaardzo nudnie nakręcona. Rocky przy tym to arcydzieło. Póki co jak dla mnie film o bokserach nr 1 to "człowiek ringu". Jestem fanem boksu ale ten film jest rozczarowaniem.

ocenił(a) film na 9
feuerbach

Po ocenach, ktore dajesz innym filmow, wnioskowac mozna, ze kompetencje w ocenianiu dobrego kina, masz rownie zajebiste co swinia w programowaniu video.

funkmachine

Pamiętaj, że to są indywidualne oceny, komuś się mogą nie spodobać "Krzyżacy" i da 1, inny zaś da 3, ja dałem np. 2 Alternatywom 4 bo nie potrafię obejrzeć do końca żadnego odcinka.

ocenił(a) film na 7
ulifont

Jak się nie ogląda do końca to ocena 2/10 to trolling ( zamierzony czy nie ale jednak ) a 1/10 dla Krzyżaków "bo się nie podobał" to dziecinada. ;) No ale FW mnie przyzwyczaiło do tego że ludzie "psują" sami ten portal i robią z niego śmietnik. Indywidualne , subiektywne oceny to jedno ale robienie sobie szydery z filmów ( poprzez ocenę ) tyko dlatego że się nie udało obejrzeć do końca to przegięcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones