PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 078
ocen
7,1 10 1 23078
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

Wbrew opiniom pewnych użytkowników uważam, że Will Smith zagrał rewelacyjnie, co więcej, fizycznie się do tej roli
nadawał z racji wagi, muskulatury i wzrostu. Ciężko mi odnaleźć dobrego aktora, który mógłby zagrać tę rolę oprócz Willa
Smitha, myślę o Samuelu L. Jacksonie i Djimonie Honsou, jednak pierwszego trochę dyskwalifikuje wiek, a drugiego w
moim odczuciu brak podobieństwa. Kogo widzielibyście w tej roli poza Willem?

ocenił(a) film na 2
AdrianKorzeniewski

Nie wiem kogo grał Will Smith, ale nie był to Mohammad Ali. Przypominał go tylko w ringu. Film jest nudny, nieautentyczny, nie wie, dokąd zmierza i jest absurdalnie wybiórczy ( jest pokazana tylko 1 walka ze słynnej trylogji ). Zmarnowany temat i tyle.

ocenił(a) film na 6
beniaminGT

Dokładnie, teksty Aliego były wypowiadane jak pyskówy czarnego rapera z lat 80... Film dość nudny, bardzo ważne walki pominięte, chociaż przyznam, że "Rumble in the Jungle" całkiem niezłe... No oprócz tego potencjał strasznie zmarnowany

ocenił(a) film na 2
ogierinho

Ciekawa sprawa, bo Frazier i Foreman byli znakomicie dobrani, a W. Smith... od pierwszej do ostatniej sceny raził niedopasowaniem. Po prostu nie szło się przyzwyczaić. Intelekt się cały czas buntował: Nie! Nie! Nie!

ocenił(a) film na 6
beniaminGT

Nom, Foreman świetny, zagorzały kibic dostrzeże fajne smaczki z nim związane, np ten trening na heavy bagu ;) Od razu mi się gęba ucieszyła http://www.youtube.com/watch?v=Cs-CfeLNspE, ale pominąć TRYLOGIĘ z Frazierem, no sorry...

ocenił(a) film na 2
ogierinho

Część ludzi pracująca przy tym filmie wykonała swoje zadanie znakomicie. Niestety ci odpowiedzialni za najważniejsze sprawy dali plamę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones