PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 377
ocen
7,1 10 1 367377
5,2 31
ocen krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Jak dla mnie ten film to arcydzieło. Świetna gra aktorska, ciekawa gra słów, cudne (jak dla mnie) stroje -szczególnie sukienki Ali- no i cały Wonderland ;) no ale co ja tam wiem.. ;D z mojej strony ogromne brawa dla twórców. Szczególnie polecam wersję 3D z dubbingiem chociaż orginalna wersja też super.

ocenił(a) film na 8
byla_sobie_dziewczyna

ja oglądałam z napisami i moim zdaniem lepiej się ogląda :D.
Johnny jako Kapelusznik jest boski.
< 3

Batmanowa

tak Johnny zagrał świetnie. Nie wyobrażam sobie nikogo innego (bardziej zwariowanego) od niego.

ocenił(a) film na 8
byla_sobie_dziewczyna

taaak film był świetny. ale jak dla mnie gra Depp'a troche przycimiła troche reszte ale i tak było świetnie. ja osobiście obejrzałam wersje orginalną i jest świetna! z dubbingiem nie obejrzałam ale ufam ze też jest świetne

Batmanowa

Dzięki :)

użytkownik usunięty
byla_sobie_dziewczyna

Gra aktorska, scenografia, kostiumy, gra słów, genialny głos Alana Rickmana, no i koleś z "Little Britain" :) Nie ukrywam jednak, że poszłam na ten film dla Deppa, Bohnam Carter i Burtona, bo to trio zawsze mnie skusi. Jednak... jakby czegoś brakowało? Sama nie wiem, ale to już nie jest ten sam Burton :(

ocenił(a) film na 9
byla_sobie_dziewczyna

Ja też oglądałam z napisami i moim zdaniem film jest świetny. Zgadzam się z wami :)A J.Depp po prostu świetnie zagrał role kapelusznika:*

olafurca

Depp jest świetnym aktorem, a sama Alicja...wyszło też fajnie. Właściwie to dostałem to, czego się spodziewałem. 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones