PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193450}
7,1 53 439
ocen
7,1 10 1 53439
6,3 15
ocen krytyków
Alita: Battle Angel
powrót do forum filmu Alita: Battle Angel

Niezły

ocenił(a) film na 6

Świetne animacje, pojedynki ale sam film nie trochę rozczarował. Nie wiem ale wydaje mi się że nie używali motion capture bo interakcja postaci CGI z aktorami wygląda tragicznie. Sama Alita momentami też wygląda średnio, szczególnie oświetlenie. Mimo wszystko poziom scen akcji jest bardzo dobry i to ratuje film. Na czym niestety ta produkcja traci to fabułą która jest chaotyczna, momentami wręcz komiczna i po prostu słaba. Szkoda bo film zapowiadał się bardzo dobrze. Nie wiem jak manga ale mogli się skupić na jednym albo ona jako łowca albo jej zmagania w motroball lub rozłożyć to na dwie części. Oczywiście to i tak lepiej niż przez wielu porównywany Ghost in the Shell ale i tak mnie Alita rozczarowała

kecaj1603

Źle Ci się wydaje, to było motion capture:
https://youtu.be/QD48wPwhU-E

ocenił(a) film na 6
szmyrgiel

Rzeczywiście ale interakcja jednak kuleje. Szczególnie kiedy Alita do kogoś się przytula, chwyta za rękę itp. No niestety ktoś to deczko spartolił. Pewnie większość czasu poszło na rendery scen akcji bo te wyglądają niesamowicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones