PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767722}
6,4 4 252
oceny
6,4 10 1 4252
All Eyez on Me
powrót do forum filmu All Eyez on Me

I kto wie. Mogę się pobeczeć :)

Kasiek_haz

albo Dying to live ;D

ocenił(a) film na 9
The_RED

A kiedy to wydane i na czym na YouTube hahaha... gimby nawet ładowały remiksy z yt a jeśli to chodzi o Runnin to wyszło 7 lat po śmierci remiks wydany przez Eminema z wcześniejszych wywiadów a dla mnie te po roku 2002 straciły wartość bo większość to były remiksy robione przez byle kogo i wrzucane do sieci, a Greatest Hits kupiłem dla 3 utworów bo reszta to składanka z wszystkich wcześniejszych i najlepsze 2 po śmierci to jedynie ru still down remember me i Until the End of Time, a słowa Changes są z ru still down remember me utworu I Wonder If Heaven Got a Ghetto lub ta sama wersja remix hip hop choć dużej różnicy nie ma i nie wiem obydwie są dobre, ale też wydane i dopracowane w 97 roku.

ocenił(a) film na 9
The_RED

I jeszcze z Outlawz - Stil iRise ale to nie solowe to się liczy bo płyta z wierszami i druga z wywiadami In His On Words to strata kasy a kupiłem lepsza książka była z wierszami, choć teraz In His On Words przy dzisiejszych możliwościach dobre remiksy można zrobić z tego gadania. Tylko nie potrzebnie dawali pod wywiady te podkłady muzyki.

Kasiek_haz

Life Goez On świetnie to ujełeś. Dokładnie ta piosenka powinna byc na końcu. Jedna z moich najlepszych, którą słucham już okolo 20 lat.

ocenił(a) film na 8
Kasiek_haz

Taa, Life Goes On najlepiej by pasowało, ale niestety w ogóle tego kawałka nie ma w filmie. Skandal! Na napisach końcowych dali Only God Can Judge Me...

ocenił(a) film na 6
czlowiek_z26

przestań, Hail Mary poleciało niby w tym samym roku co Keep Ya Head Up
ten film jest bez ładu i składu

ocenił(a) film na 7
Kasiek_haz

changes? nah life goes on? not really me against the world? nope ghetto gospel? sorry but no. Conajmniej zadziwijące utwory wybrano a te cholernie istotne pominięto, swoją drogą jak na film o muzyku jest doprawdy mało muzyki.

ocenił(a) film na 6
krzychu1323

O Changes pisałam w innym temacie
http://www.filmweb.pl/film/All+Eyez+on+Me-2017-767722/discussion/Jesli+kto%C5%9B +zasi%C4%85dzie+do+ogl%C4%85dania+maj%C4%85c+nadziej%C4%99%2C+%C5%BCe+znajdzie+o dpowied%C5%BA+na+pytanie%2C+dlaczego+uwa%C5%BCa+si%C4%99+Paca+za+legend%C4%99+ra pu,2914834

za bardzo skupiono się na tym, co wszyscy znają - gangsterskiej stronie Paca
zamiast pokazać tę mniej znaną stronę

ocenił(a) film na 9
Kasiek_haz

Następny znawca ale tylko z YouTube tylko Changes rok wydania 98 i nie zrobili buraka Life Goes on to samo 98 wyszło na GREATEST HITS w 98 roku, Tu większość takie bzdury piszę ,że szkoda gadać a większość plotki z pudelka czy z innego syfu podobnego.

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Znasz Tupaca z Pudelka czy innego syfu kiedy wyszły te 2 pierwsze utwory co napisałeś w 98 jak byś kupował płyty i kasety to byś wiedział znawcy syfu i jedynie YouTube haha.

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Co ty oglądałeś ? jak Changes, Life Goes On nie ma w filmie i dobrze bo to utwory już po śmierci, a Ghetto Gospel to już w ogóle później jak 98 rok - normalnie znawcy, masakra hahaha.

ocenił(a) film na 9
Kasiek_haz

Przecież nie jest ten sam rok w filmie jest - Keep Ya Head Up ,przed tym jak idzie siedzieć to jakoś 93-94 a potem już jest jakoś 95-96 a koncert z 96 roku ty widzę,że nie oglądałeś chyba albo nie ogarnięty w tym filmie jest co do muzyki wszystko dobrze zachowane.

ocenił(a) film na 6
Kasiek_haz

TO chyba źle film oglądałeś :)

ocenił(a) film na 7
czlowiek_z26

No wlasnie Only God Can Judge Me... idealnie pasuje do podsumowania zyciorysa Paca, bo odnosi sie do tego w co wierzyl.

ocenił(a) film na 9
czlowiek_z26

Tylu zna Tupaca tak naprawdę 10% tu piszących a kiedy wyszło Life goes on - nagrano w 96 roku ale wydane w 98 na GREATEST HITS zostało i producent, buraka by zrobił jak by dał w filmie ten utwór za życia. 2 albo 3 były nowe wydane jeszcze Changes to na pewno 98 rok i Unconditional love ale przy tym nie ma daty wydania ani nagrania.

ocenił(a) film na 7
Leszek_Ga

Life goes on było wydane na podwójnej cd All Eyez On Me w 96. Jestem tego pewny bo miałem tą kasetę tak jak wszystkie inne.

ocenił(a) film na 8
Leszek_Ga

Leszek Ga, z Ciebie taki znawca jak z koziej **** trąbka. Life Goes On pochodzi z płyty All Ayez On Me, wydanej oczywiście jeszcze za życia Tupaca w 1996 roku.

czlowiek_z26

No spoko, spoko. Ale to nie był jego najlepszy kawałek. Ani nawet dobry. Olajzonmi to tomik poezji a nie rap. Tak jak cały 2pac, ale na pewno nie oddaje dynamiki tego gościa. Nie widziałem filmu, ale słyszałem opinie które karzą mi ominąć ten film. Wszedłem tu poszukać pozytywów, ale widzę że tutaj sami niedzielni rapowicze.

ocenił(a) film na 7
Kasiek_haz

Moim zdaniem przy napisach końcowych powinni puścić Changes albo I ain't mad at cha. Rozumiem że Life goes on to jest klasyk ale Changes był ogromnym hitem, pamiętam jak tworzyłem swoją własną listę przebojów w tamtym czasie i ten utwór utrzymywał się na pierwszym miejscu przez bardzo długi czas :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones