PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393441}
3,0 1 044
oceny
3,0 10 1 1044
Alone in the Dark II
powrót do forum filmu Alone in the Dark II

7/10 duzo lepszy od jedynki, i calkiem o czyms innym ;P ale z daty premiery to obejrzałem go chyba w przyszlości ;)

Pozdrawiam

13FoCuS13

ten film to 1 wielka qpa no na maksa zenujacy denny nie zalicza sie nawet do klasy b a efekty to chyba w domu na kompie robili

13FoCuS13

Przecież to nie trzymający się kupy i dupy gniot fabuła nielogiczna jak cholera lipne dialogi czasami wydawało mi się że ten fil został bardzo mocno pokrojony. Tak przynajmniej z 1 godzinę mu brakuje to morze był by mniej gniotowatym gniotem. Moim zdaniem to 3jkowy na zachętę film

13FoCuS13

A moim zdaniem pierwsza część była o niebo lepsza, ale to tylko moje zdanie... ;p

13FoCuS13

Jeśli film jest lepszy od jedynki to naprawdę nie chcę oglądać pierwszej części.

Obejrzałem ten film, ale nie wiem sam po co?! O czym był ten film??:-)) bo ja z fabuły nie wywnioskowałem niczego. Może jestem za głupi na niespójną i głupią fabułę scenarzysty, a może swoją moc uwolnił Uwe Boll (moc do robienia kiczowatego kina klasy C).

ocenił(a) film na 3
green1985

A jak dla mnie to niestety ale jedynka chociaż była katastrofą miała lepszą fabułę i więcej akcji... Myślę że to pomyłka a i tak zrobiono to samo co w jedynce ciąg dalszy nastąpi a ni są ze sobą nawet odrobinę związane poza jednym bohaterem (który na dodatek w tej części jest bezbronny jak dziecko a w poprzedniej nie był do końca człowiekiem)..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones