PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393441}
3,0 1 045
ocen
3,0 10 1 1045
Alone in the Dark II
powrót do forum filmu Alone in the Dark II

Ale nawet nie potwierdzony xD
Trzeba czekać...
Aż 2 lata...

freepick

Film został potwierdzony, wiadomo także, że zostanie wyreżyserowany przez duet Michael Roesch i Peter Scheerer, którzy byli współscenarzystami części pierwszej a budżet wyniesie ok. 7 mln dolarów. Obecnie trwają rozmowy z Chistianem Slaterem, na temat jego powrotu do roli Edwarda Carnby'ego. Z tego co się dowiedziałem, film wejdzie w niektórych krajach do kin, ale w Polsce pojawi się zapewne od razu na DVD. Nie wróci jednak Tara Reid w roli Aline Cerdac, a fabuła zostanie oparta na nadchodzącej, piątej części cyklu gier - Alone in the Dark: Near Death Investigation, która pojawi się w sprzedaży prawdopodobnie w marcu tego roku.

To na razie jedyne informacje dotyczące tego filmu.
Rok 2009 spowodowany jest zapewne tym, że firma posiadająca prawa do ekranizacji pracuje obecnie nad dużą liczbą innych projektów, a być może także dlatego, że teminaż Christiana Slatera jest w nadchodzących dwóch latach bardzo napięty.

paul124

a ja mam nadzieję że film ten nie powstanie, bo mimo wszystko Uwe Boll macza przy tym paluchy, a czego się dotknie zamienia się w gówno. Poza tym reżyserować mają scenarzyści jedynki ? no to będzie klapa, bo ja nie rozumiem jak można było w jedynce tak spartolić fabułę, w grach historie były ciekawe a w filmie nic nie było tak jak w grze i ogólnie bez sensu, mieli całą naprawdę fajną fabułę podaną na tacy i spaprali.

Ander

Film ten wyjdzie tylko na DVD, więc nie będzie co narzekać, że strata kasy, szybciej pojawi się w sieci.
Ale raczej tego nie obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones