PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393441}
3,0 1 044
oceny
3,0 10 1 1044
Alone in the Dark II
powrót do forum filmu Alone in the Dark II

Pierwsza część była niezła (ostatnie 30 minut wszystko zepsuły), ale nowi reżyserzy, którzy napisali także scenariusz do pierwszej części na pewno naprawią ten błąd i całość wyjdzie naprawdę dobrze. Tak więc nie mogę się już doczekać :)

Naxel

mi się też podobała jedynka chyba najlepszy film Bolla dotychczas. Nie miał nic wspólnego z grą, ale jak na film to był niezły

aronx

Wiem, że są różne gusty i guściki ale pierwsza część tego filmu była wg Was niezła? Nie wiem kompletnie co mogło się w nim podobać. To,że nie było w nim żadnej spójności, że aktorzy to chyba na przedszkolu skończyli edukację, że wepchano tam tyle elementów, które niby miały straszyć czy nadawać dreszczyku a wyszło z tego jedno wielkie whatthefuck? Ja po pierwszych 15 minutach miałem serdecznie dość ale jakoś dotrwałem do końcowych napisów. Co do 2ójki, to jeśli dalej będzie w podobnym temacie to szkoda marnować czasu i pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones