PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1286}

Amadeusz

Amadeus
8,1 123 305
ocen
8,1 10 1 123305
8,7 41
ocen krytyków
Amadeusz
powrót do forum filmu Amadeusz
matimat17

następny program będzie dopiero o 23:10, więc może puszczą wersje reżyserską

ocenił(a) film na 10
matimat17

O matko, weszłam tu bo tak sobie pomyślałam, że chętnie bym sobie obejrzała Amadeusza, a tu proszę... superowo, już nastawiam sobie przypominanie w komórce i ślę wici znajomym :) Dzięki :)

ocenił(a) film na 9
matimat17

TVP Kultura - jeden z nielicznych, naprawdę sensownych kanałów w TV

Banana_Power

zgadzam się, ale na początku istnienia był 100 razy lepszy
zobacz sobie ramówki z poprzednich lat: http://www.tvp.pl/prasa/TVPKultura/
dużo klasyki i kina niemego nie tylko made in USA

ocenił(a) film na 9
matimat17

Niby tak, trochę tego było. Ostatni film na TVP Kultura, który obejrzałem to Anioł zagłady Bunuela, jednak ponad rok temu. Czyli jednak wypadli z obiegu i prawdziwe smaczki puszczają naprawdę dosyć rzadko.

ocenił(a) film na 9
Banana_Power

Smaczki puszczają, tylko te "pikantne" są dosyć późno (przykładowo Pasolini i Jodorowsky). Co do ramówki o nieco wcześniejszej porze, to 25. października było Dzieciństwo Iwana, a w nadchodzący piątek... http://www.telemagazyn.pl/program-tv/1000013232071,rashomon,id,t.html :)

ocenił(a) film na 9
PotC_Fan

Rozkręcili się na dobre. Najpierw Amadeusz, teraz Rashomon. Ciekawe czego jeszcze można się spodziewać?

ocenił(a) film na 9
Banana_Power

Też nie ma co liczyć, by zrobiło się z tego drugie TCM, ale trzeba przyznać, że potrafią pozytywnie zaskoczyć kinomanów.

użytkownik usunięty
matimat17

kocham ten film, jest cudowny, olśniewający, fascynujący, absolutnie nie nudny, muzyka, kostiumy wszystko arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
matimat17

Dzięki,dzięki,dzięki - uwielbiam ten film!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
matimat17

Obejrzałam; opłacało się. Śmiech Mozarta: potęga, a ostatnia godzina filmu dla mnie genialna. W ogóle nie czuło się podczas oglądania, że "Amadeus" ma prawie 30 lat.

ocenił(a) film na 10
matimat17

Dzięki za info. Wreszcie po 20 latach obejrzałem ten film po raz drugi. No i zmieniam ocenę z 9 na 10. Rola Toma Hulce`a genialna (ach, ten śmiech :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones