PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1286}

Amadeusz

Amadeus
8,1 123 246
ocen
8,1 10 1 123246
8,6 40
ocen krytyków
Amadeusz
powrót do forum filmu Amadeusz

Wiem, że ten film to fikcja, ale i tak zdążyłam "znielubić" tą okropną postać. Denerwował mnie cały film i modliłam się, żeby jakimś cudem dalej go tam nie było ( absurdalne, przecież to właściwie film o nim...). Bardzo chciałam, żeby sobie odpuścił... I jeszcze okropnie potraktował Konstancję, jedną z moich ulubionych postaci. Jakoś nie wczułam się w jego "dramat", jak już wspomniałam nie chciałam go w tym filmie.
Wiele osób pisze, że Amadeusz ich denerwował. Jak dla mnie, był, jest i będzie bohaterem. Kimś, kto w "sztywnych" i trudnych czasach, potrafił po prostu być sobą. Gratuluję, Wolfie!

Ala_Dobiegala

też w sumie nie lubiłem salieriego wredny typek który ciągle zazdrościł talentu mozartowi,ale właśnie przez to że widzowie tacy jak my którzy mieliśmy takie silne negatywne odczucia do niego i dlatego dostał oskara ponieważwzbudzał jak pisałem takie wielkie emocje swą grą... a co amadeusza to akurat jego postac lubiłem tylko niestety wszyscy wiedzielismy jaki koniec ten film dla niegoprzyniesie,szkoda że to salieri nie pie*dolnął w kalendarz tylko biedny mozart.
ps.co do tekstu "( absurdalne, przecież to właściwie film o nim...)" jest co najmniej dla mnie niezrozumiałe gdyz nawet sama nazwa filmu daje do zrozumienia że film jest o MOZARCIE ! a nie o salierim on tylko opowiada historie której jednak główna postacia jest mozart a nie on sam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones