PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638799}

Ambasador

Ambassadøren
7,2 1 645
ocen
7,2 10 1 1645
7,2 4
oceny krytyków
Ambasador
powrót do forum filmu Ambasador

Fenomenalny, wybitny! Coś niebywałego! To drugi film dokumentalny, jaki obejrzałem w życiu, który wywołał u mnie tak pozytywne przeżycie estetyczne (po "Jaskini zapomnianych snów" Herzoga). Jeżeli Brugger nakręci jeszcze parę takich filmów, to niech szczeznę, jeżeli nie trafi do światowej czołówki dokumentalistów!!!!

ocenił(a) film na 8
Fayyar

takie same mam odczucia. Coś niebywałego.... Wspaniały dokument

Fayyar

właśnie przeczytałam o nim i mam ochotę obejrzeć. więc faktycznie ten dokument jest.. prawdziwy? zastanawia mnie, jakim cudem nikt nie wynajął jeszcze płatnego mordercy, by się go pozbyć :D skoro wszedł w taki 'brudny' świat i pokazał tyle osób, które praktycznie powinny pójść za kratki.. hm. jak to jest ? :)

ocenił(a) film na 10
agula_131

Przecież ten film nie stanowi żadnego zagrożenia dla polityków w Afryce (o ile wiedzą o jego istnieniu). Co do konsulów europejskich, to cóż, raczej go nie zabiją. To kolesie od przekrętów, a nie zabójcy.

ocenił(a) film na 10
agula_131

Ale ktoś od Wilama Tijssena (kolesia co mu załatwiał paszport dyplomatyczny) założył stronę http://bruggertheambassador.blogspot.com/ gdzie zarzuca się Bruggerowi naruszenie dóbr osobistych i nierzetelność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones