PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 665
ocen
7,5 10 1 266665
7,5 38
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

Soundtrack

ocenił(a) film na 8

Witam, bardzo zależy mi na kupnie płyty CD z soundtrackiem Amelii, jednak wszędzie gdzie szukam są w niedorzecznych cenach. Jeśli ktoś z Was ma przypadkiem ową płytę na sprzedaż, proszę o kontakt :)

ocenił(a) film na 10
castielx3

jak cena nie pasuje to sobie ściągnij z "internetów", a potem nagraj na płytkę, telefon cokolwiek, co za problem :)

ocenił(a) film na 8
bambus002

Hm, nie przypominam sobie żebym w moim pytaniu zawarła coś o ściąganiu z Internetu, więc proszę zachować takie odpowiedzi dla siebie, bo nie o to pytałam.

ocenił(a) film na 10
castielx3

Wybacz, ale jeśli cena jest dla ciebie za wysoka to nie masz innego wyjścia :) Poza tym nie wiem co za problem masz z tym ściąganiem. Można sobie ściągać muzykę legalnie, to udostępnianie jej jest nielegalne/karalne. Czy ściągniesz sobie z internetu czy kupisz od kogoś tutaj to wyjdzie na to samo. Sam mogę sobie owy soundtrack ściągnąć, zgrać na płytę, okleić ją jak oryginał i Ci sprzedać, nie będziesz w ogóle świadoma, ze jest to podróbka.

Także celem mojej pierwszej jak i tej wypowiedzi było uświadomienie Ciebie, że takie zapytania nie mają jakiegokolwiek sensu. Albo płacisz za oryginał z zaufanego źródła, albo ściągasz płytę z netu i nie narzekasz na cenę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones