PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 669
ocen
7,5 10 1 266669
7,5 38
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

Wiecie co...?

ocenił(a) film na 10

Okropnie żałuję, że oglądałam już ten film (nawet 2 razy), bo chciałabym jeszcze raz poczuć to
"ciepło" podczas oglądania go. Gdy go obejrzałam czułam się lepszym człowiekiem. Wspaniały
film dla wrażliwych osób! Powtarzam - żałuję, że go oglądałam! Oby więcej takich filmów.
Może coś polecacie?

ocenił(a) film na 10
MikaKika

Wiem o czym piszesz :)
Tyle, że ten film jest tak pozytywny i ciepły, że oglądając go ponownie i ponownie....to ciepło przechodzi też i na widza ;)

ocenił(a) film na 10
MikaKika

Polecam ci - "Benny i Joon" na pewno ci sie spodoba :)

użytkownik usunięty
MikaKika

Oldboy

MikaKika

Niesamowita sielanka po obejrzeniu tego filmu. Taka wewnętrzna radośc, niezwykły stan.. I do tego jeszcze to wczorajsze słońce za oknem.. Raj, raj.. :)

ocenił(a) film na 9
lukinrema

CUDOWNY FILM .

ocenił(a) film na 10
MikaKika

Ja polecam "Moonrise Kingdom".

ocenił(a) film na 10
MikaKika

http://www.filmweb.pl/Malena

MikaKika

Rozumiem Cie bardzo dobrze. Jaka ja bylam glupia ze tak dlugo zwlekalam z obejrzeniem tego filmu. Mialam mieszane uczucia bo nie cierpie cukierkowych komedii romantycznych. Ale Amelia to arcydzielo. Film zapadl mi w pamiec i uwielbiam do niego wracac. Fantastyczna gra aktorki wcielajacej sie w glowna postac. Inni aktorzy tez spisali sie swietnie. Piekne, magiczne zdjecia, cudowna klimatyczna muzyka. Do tego film oglada sie tak lekko i przyjemnie.

MikaKika

jesli chodzi o element basniowosci to: http://www.filmweb.pl/Gwiezdny.Pyl

MikaKika

Jeszcze go nie widziałem, mówisz, że będzie ciepło? :)

ocenił(a) film na 8
MikaKika

Dokładnie wiem, o jakim rodzaju ciepła tutaj mowa. Każda scena w tym filmie jest przepełniona wartościami i sentencjami. Przed chwilą skończyłem oglądać "Big Fish" i jestem w podobnym stanie.

ocenił(a) film na 10
MikaKika

Myślę, że nie ma takiego drugiego filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones